Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska – FAME MMA. Kim jest? Instagram i TikTok

karolina way of blonde brzuszczyńska fame mma 11

Kim jest Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska? Dlaczego będzie walczyć na FAME MMA 11? Skąd się wzięła jej kariera? Jeżeli szukasz informacji na ten temat, to dobrze trafiłeś, bowiem niżej przedstawiamy właśnie najciekawsze rzeczy związane z tą zawodniczką, która powalczy na zbliżającej się gali FAME MMA.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska FAME MMA – kim jest?

Kto to jest Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska? Z kim będzie walczyć WAY OF BLONDE? Dlaczego Karolina Brzuszczyńska jest tak popularna? Na te pytania odpowiemy niżej, ale najpierw przedstawmy samą jej osobę. To bardzo popularna trenerka taekwondo. To jednocześnie posiadaczka czarnego pasa, a także medalistka mistrzostw Polski i Pucharu Europy w walkach kobiet do 55 kilogramów. Prowadzi także kanał Power Girls, do czego jeszcze wrócimy. Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska FAME MMA 11 to także często wyszukiwane przez ludzi hasło, więc niżej przybliżymy także jej sylwetkę związaną z FAME MMA. Warto także sprawdzić bonus w Betclic, który jest bardzo ciekawy!

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska wzrost, waga, wiek

Kim jest WAY OF BLONDE? Co wiemy o jej warunkach fizycznych? Wiemy, że WAY OF BLONDE ma 27 lat, a także mierzy 163 centymetry wzrostu. Na temat jej wagi nie wiemy jeszcze wiele, bowiem oficjalne ważenie będzie dopiero przed galą. Dlatego też trzeba z tym jeszcze poczekać.

Fame MMA Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska na FAME MMA 11 nie będzie po raz pierwszy mierzyła się w oktagonie. Wiemy, że ma doświadczenie w taekwondo, a w klatce FAME także już wystąpiła. Podczas FAME MMA 8 zmierzyła się z Anną Andrzejewską i wygrała po jednogłośnej decyzji sędziów.

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska – rywal na FAME MMA

Na FAME MMA 11 Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska zmierzy się z Patrycją Wieją. Niewątpliwie Brzuszczyńska jest faworytką, bowiem ma większe doświadczenie, to znana trenerka taekwondo i ma spore doświadczenie, co jest ważne przy zakładach bukmacherskich.

Kariera poza MMA

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska FAME MMA 11 – czy ma karierę poza MMA? W zasadzie to trenerka rozwija także kanał w serwisie YouTube i stara się udzielać także w wielu innych miejscach, a także mocno działać w temacie FAME MMA.

WAY OF BLONDE Instagram, Tik Tok i kariera

Zarówno Instagram, jak i Tik Tok to mocne ostoje WAY OF BLONDE. Trenerka stale dodaje tam nowe content, który stara się rozwijać. Zresztą zebrała już ponad 164 tysiące subskrybentów, a to spora liczba, chociaż daleko jej do największych gwiazd FAME MMA.

Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska FAME MMA 11 – jakie są kursy bukmachera

Według bukmacherów, takich jak np. Betclic, Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska jest faworytką w walce z Patrycją Wieją. Ma ogromną przewagę względem rywalki, większe doświadczenie, a także lepsze warunki fizyczne. Trudno nie oczekiwać więc, że powinna dominować podczas walki i wygrać ją. Sprawdź zresztą same kursy na tę rywalizację:

1/2

Kursy na wygraną w walce Wieja - WAY OF BLONDE

Betclic
4.75
Wieja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.12
WAY OF BLONDE
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze