Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska typy i kursy 

FAME MMA gala

Zdjęcie: Rafał Rusek / pressfocus

Już za kilka dni rozpocznie się kolejna edycja FAME MMA 9. W ten weekend będziemy szansę obejrzeć aż dziesięć walk w oktagonie. Jedną z nich będzie starcie Karoliny “Way of blonde” Brzuszczyńskiej z Anną Andrzejewską. Walki kobiet na FAME MMA zdobywają coraz większą popularność, przez co włodarze częściej zapraszają Panie na te wydarzenia. Zobacz, jakie są kursy i typy związane z walką Way of blonde z Andrzejewską. Przy okazji możesz zyskać również dodatkowe bonusy!

Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska kursy

To będzie z jedno z dwóch starć kobiet, jakie zobaczymy na FAME MMA 9. Walki kobiet w oktagonie wciąż wzbudzają wiele emocji, bo nie zawsze wyglądają tak samo jak starcia mężczyzn. Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska zadebiutuje w oktagonie pierwszy raz. Swoją przygodę z FAME MMA miała mieć przy okazji ósmej edycji, jednakże z niewyjaśnionych przyczyn nie doszło wtedy do walki. Karolina jest influencerką i trenerką personalną.

Jej przeciwniczką w walce jest Anna Andrzejewska, która również jest trenerką personalną i swoje życie wiązała ze sportem. Nie ukrywa również tego, że we wcześniejszych latach trenowała boks. Zakłady 1/2  na tą walkę prezentują się następująco: 

  • Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska – 1.55
  • Anna Andrzejewska – 2.20

betclic fame mma 9 kursy

Oprócz podstawowych kursów związanych z tą walką możecie również obstawiać inne opcje, m.in. jaki będzie rezultat końcowy, ile rund się odbędzie bądź czy walka skończy się w ciągu jednej minuty. Kurs na koniec walki w ciągu jednej minuty wynosi 6.50 i jest to ciekawa opcja pod singla.

FAME MMA 9 typy – zobacz, jakie są typy i propozycje bukmacherskie na tę galę!

Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska typy

Walki kobiet są mniej przewidywalne niż walki mężczyzn. Często debiutanci nie zawsze wiedzą jak zachować się  w oktagonie i o przerwaniu walki zadecyduje sędzia, który stwierdzi, że osoba, która powinna się bronić jest bierna. A więc ciężko określić, która z pań wygra weekendowe stracie, jednakże doświadczenie Andrzejewskiej spowodowane trenowaniem wcześniej sportów walki może dać jej przewagę nad przeciwniczką. 

Karolina “Way of blonde” Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska bonusy

Na FAME MMA 9 możecie skorzystać z bonusów w Betclic, które przygotował ten operator. Te są dostępne z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 550 PLN na zakład bez ryzyka
  • 50 % więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze