Karlsruher – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.07.2023

Mo Salah podczas meczu ligowego

Gdzie oglądać Karlsruher – Liverpool? Najmocniejsze kluby świata, a więc między innymi te angielskie powoli rozpoczynają przygotowania do kampanii 2023/24. Liverpool, niemalże jak co roku, rozegra kilka sparingów przeciwko ekipom z Niemiec. Pierwszym rywalem The Reds będzie ekipa Karlsruher, a spotkanie to najpewniej zainteresuje niektórych kibiców. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Karlsruher – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Oczywiście mecz Karlsruher – Liverpool wzbudza zainteresowanie wśród kibiców z uwagi na możliwość obejrzenia ekipy The Reds. Dla piłkarzy z Anfield będzie to pierwszy sparing, rozpoczynający przygotowania do kampanii 2023/24. Liverpool jest oczywiście zdecydowanym faworytem tego starcia, jednak czy uda mu się gładko pokonać drugoligowca z Niemiec? By się o tym przekonać, najlepiej zobaczyć to starcie na żywo! Niestety żadna stacja telewizyjna nie zdecydowała się na pokazanie tego meczu, jednak będzie go można zobaczyć na żywo w inny sposób.

Karlsruher – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Spotkanie niemieckiego Karlsruher z Liverpoolem rozpocznie się 19. lipca 2023 roku o godzinie 18:30 polskiego czasu. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w Internecie, a sam stream online będzie legalny i bezpieczny. Wystarczy bowiem odszukać oficjalną stronę klubową Liverpoolu lub jeśli ktoś lepiej włada językiem niemieckim – stronę Karlsruher. Warto również rzucić okiem na kursy bukmacherskie przed tym starciem. Obecnie wyglądają one następująco:

Gdzie oglądać Karlsruher – Liverpool?

Spotkania towarzyskie najmocniejszych klubów świata to dość specyficzny temat, gdyż każdy sparing pokazywany może być w innej telewizji. Wiele spotkań w swoich ofertach mają także polscy bukmacherzy, dlatego warto regularnie sprawdzać ich harmonogram transmisji. Spotkanie Karlsruher – Liverpool obejrzycie w telewizji klubowej The Reds, natomiast inne ciekawe sparingi znajdziecie chociażby w STS TV, czy Superbet TV. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze