Gry karciane to dobry sposób na umilenie sobie oczekiwania na start ulubionych lig, czy innych rzeczy. Obecnie trwa jeszcze stagnacja w świecie piłkarskim, czy w innych dyscyplinach, a Igrzyska Olimpijskie powoli dobiegają końca. Dlatego też warto sprawdzić np. właśnie Bet On Games. W Fortunie kod promocyjny daje nie tylko pakiet benefitów, ale także możliwość obstawiania gier karcianych. Do tego teraz jeszcze jest bonus wysokości 10 PLN!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Karciany pewniak w każdy czwartek sierpnia w Fortunie!

Coraz większą popularnością cieszą się u bukmacherów gry karciane. Niespecjalnie to dziwi, bowiem są one dostępne praktycznie cały czas, 24/7 i po chwili od obstawienia są już dostępne wyniki. Trzeba jednak pamiętać, że Bet On Games to symulowane gry karciane, nie ma się wpływu na wynik i trudno tutaj mówić o jakiś analizach. To na pewno rzeczy, o jakich warto pamiętać przed wzięciem się za obstawianie kart. Jednak te na pewno potrafią przynieść zysk, czy zapewnić po prostu dobrą rozrywkę.

W Fortunie można obstawić trzy gry w ramach Bet On Games. Mowa tu o pokerze, dragon tiger i baccarat. Trzy opcje, a każda z nich lekko się różni zasadami, o czym więcej przeczytasz na stronie bukmachera. Pokrótce jednak: w pokerze celem gry jest wytypowanie pozycji, która utworzy najwyższy układ pokera z kart własnych i wspólnych. W dragon tiger z kolei chodzi o obstawienie, na którą pozycję: Smoka, czy Tygrysa, zostanie rozdana karta o wyższej wartości, bądź czy strony uzyskają jednakowy wynik. Natomiast w baccarat liczy się kto uzbiera więcej punktów. Obstawiać można różne zakłady.

Fortuna kod promocyjny —> odbierz specjalny bonus jako nasz czytelnik i zgarnij dodatkową kasę u tego bukmachera!

bet on games fortuna

Gry karciane zyskują stale na popularności, więc nic dziwnego, że bukmacherzy przygotowują różne promocje z tej okazji. Aby zdobyć tym razem 10 PLN w punktach FKP potrzeba mieć konto. Jeżeli jeszcze go nie masz, to załóż z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Dzięki temu zgarniesz jeszcze dodatkowe bonusy o wartości 2720 PLN.

Jak już masz konto, to postaw kupon lub kupony za łączną kwotę w wysokości 20 PLN brutto na gry karciane. Jeżeli spełnisz ten warunek, to następnego dnia otrzymasz bonus 10 PLN w punktów FKP. Tymi możesz grać, jak chcesz. Akcja jest cykliczna i dostępna w każdy czwartek sierpnia (w inne dni nie możesz z niej korzystać)!

Zaloguj się aby dodawać komentarze