Już za trzy dni rozpocznie się kolejna gala FAME MMA, tym razem będzie to dziewiąta edycja tego wydarzenia. Jedną z wielu walk odbywających się 6 marca ma być starcie Kamili “Kamiszki” Wybrańczyk z Zusje. Będzie to jedna z dwóch walk w oktagonie, na którym pojawią się kobiety. Zobacz, jakie są typy i kursy na walkę Kamiszki z Zusje. Możesz również zgarnąć specjalne bonusy z tej okazji! 

Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Zusje kursy

Starcia kobiet w oktagonie wiążą się zawsze z wielkimi emocjami. Nigdy nie wiadomo tak naprawdę jak dana walka się potoczy i co zadecyduje sędzia. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk jest narzeczoną Artura Szpilki. Jak do tej pory ani razu nie brała udziału w sportach walki. Z kolei Zusje, czyli „Luxuria Astaroth”, stoczy trzecią już walkę w FAME MMA.

We wcześniejszych pojedynkach, chociażby na FAME MMA 6, zmierzyła się m.in. z Linkimaster, z którą przegrała starcie. Z kolei w 2020 roku udało jej się wygrać z Dagmarą Szewczyk. W zakładce FAME MMA  w Betclic możecie znaleźć wiele ciekawych kursów na przeróżne zakłady. Na typy 1/2 prezentują się następująco: 

  • Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – 1.30
  • Zusje – 3.00

Oprócz podstawowych kursów na wygraną bądź przegraną możecie obstawiać inne opcje, m.in. liczbę rund, wygraną na punkty, czy zakończenie walki w ciągu minuty. Kurs na zakończenie walki w ciągu minuty wynosi 6.00, z kolei mnożnik na wygranie na punkty to 2.60. 

fame mma 9 betclic

FAME MMA 9 kursy bukmacherskie – zobacz, jakie są inne mnożniki na tę galę!

Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Zusje typy

Przy typach na tą walkę powinniście się poważnie zastanowić. Z jednej strony Zusje posiada już niemałe doświadczenie w oktagonie, jednakże jej ostatnie zwycięstwo nie było jakiś popisem umiejętności. Ciężko określić, jaki będzie wynik tej walki, a Kamiszka wystąpi oktagonie pierwszy raz, przez co ten debiut będzie dla niej trudny. Można zagrać naprzeciw przewidywaniom i postawić na Zusje, na którą kursy są większe. 

Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Zusje bonusy

Na FAME MMA 9 możecie skorzystać z bonusów w Betclic, które przygotował ten operator. Te są dostępne z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 550 PLN na zakład bez ryzyka
  • 50 % więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze