Juventus – Udinese: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.02.2024

Andrea Cambiaso, Florian Thauvin

Gdzie oglądać mecz Juventus – Udinese? Meczem zamykającym 24. kolejkę Serie A będzie pojedynek Juventusu z Udinese. Masz ochotę obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Juventus – Udinese, transmisja na żywo w TV

Mecz Juventusu z Udinese odbędzie się w poniedziałek 12 lutego o godzinie 20:45 na Allianz Stadium w Turynie. Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku będą gospodarze, którzy liczą na komplet punktów i zmniejszenie deficytu do Interu. Udinese natomiast chciałoby odskoczyć od strefy spadkowej. Chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV? Transmisję znajdziesz w Eleven Sports 1.

Juventus – Udinese: transmisja i stream online za darmo

Zastanawiasz się, gdzie oglądać Serie A przez internet? Wspomniany mecz możesz prześledzić poprzez apkę mobilną bukmachera STS, który pozwala swoim graczom na śledzenie meczów online. Co trzeba zrobić, by skorzystać z takiej opcji? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj przynajmniej jeden kupon na dobę
  4. Graj regularnie i korzystaj z STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Juventus – Udinese?

Mecz Juventus – Udinese obejrzysz u bukmachera STS. Dostępne są tam nie tylko mecze ligi włoskiej, ale też innych interesujących lig oraz rozgrywek pucharowych. W STS TV możesz śledzić też zmagania z innych niż futbol dyscyplin sportu. Warto zatem regularnie grać w STS i oglądać mecze w apce mobilnej, gdzie tylko chcesz. Zachęcam jeszcze do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN dla nowych graczy. Zarejestruj się z naszym kodem, zagraj pierwsze typy, a jeśli nie wejdą, odbierz zwrot. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Andrea Bressanutti/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze