Gdzie oglądać mecz Juventus – Spezia? To spotkanie z udziałem Wojciecha Szczęsnego, a także Jakuba Kiwiora i Arkadiusza Recy. Transmisja live z tego meczu będzie dostępna w telewizji, a także internecie. W tym przypadku bukmacherzy przychodzą z pomocą, bo u nich całą 28. kolejkę Serie A możesz obejrzeć za darmo. Wystarczy zarejestrować konto m.in. w STS!

Juventus – Spezia, gdzie oglądać

Transmisja live z meczu Juventus – Spezia pojawi się na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji tego bukmachera. Relacja na żywo jest za darmo, ale najpierw trzeba założyć konto u tego bukmachera. Jeśli zrobisz to z kodem promocyjnym: ZAGRANIE, to dodatkowo otrzymasz darmowy zakład o wartości 30 złotych!

W STS obejrzysz na żywo Juventus – Spezia. To spotkanie, które zostanie rozegrane dzisiaj o godzinie 18:00.

Juventus – Spezia, transmisja na żywo w TV

Gdzie jeszcze możesz oglądać Juventus – Spezia? Oczywiście rozgrywki Serie A transmitowane są też przez telewizje. W naszym kraju na wyłączność ligę włoską transmituje Eleven Sports. To właśnie na tym kanale dodatkowo możesz obejrzeć konfrontacje pomiędzy Juventusem a Spezią. W przeciwieństwie do STS TV, w tym przypadku będziesz musiał dokonać opłaty za subskrypcję kanałów Eleven.

Juventus – Spezia, gdzie oglądać na żywo za darmo

W STS transmisja z meczu będzie darmowa. Co prawda bukmacher stawia warunek, aby na koncie gracza znajdowały się środki, ale nie trzeba dokonywać żadnej opłaty za STS TV. Wystarczy zarejestrować konto na sts.pl, a następnie dokonać minimalnego depozytu. To wystarczy, że móc korzystać ze wszystkich transmisji u tego bukmachera.

Jak obejrzeć mecz w STS TV?

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  2. Zrób przelew na saldo główne w STS
  3. Uruchom transmisje z meczu w STS TV

Spotkanie Juventus – Spezia może być oglądane na sts.pl i aplikacji: iOS/Android.

Juventus – Spezia, transmisja online

Juventus w Serie A gra o TOP 4, z kolei Spezia broni się przed spadkiem. Wszystko to pokazuje dysproporcje pomiędzy obiema drużynami. Jaki będzie wynik? O tym przekonasz się już dziś wybierając transmisję w STS!

fot. Alberto Lingria

FAQ

Kiedy mecz Juventus - Spezia?

Spotkanie 28. kolejki Serie A odbędzie się dzisiaj, czyli 6 marca o godzinie 18:00.

Gdzie oglądać mecz za darmo?

Transmisja live za darmo możliwa jest po rejestracji konta u bukmachera STS.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze