W środę zakończą się zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Poznamy już wszystkie drużyny, które awansują do play-offów. W jednym z meczów zawodnicy Juventusu na własnym stadionie podejmą Malmo FF. Kto zdobędzie w tej rywalizacji trzy punkty? Sprawdź, gdzie możesz oglądać mecz Juventusu z Malmo FF!

Juventus – Malmo FF – gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj zawodnicy Juventusu zmierzą się w ostatnim swoim meczu w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Tym razem podejmą u siebie Malmo FF. Stara Dama to naturalnie bardzo mocny faworyt, ale czy to przełoży się na spotkanie? W końcu wiemy, że byli mistrzowie Włoch czasami notują wpadki. Za nim przejdziemy do tego, gdzie oglądać mecz Juventusu z Malmo FF, to polecimy Ci jeszcze sprawdzić, jak odebrać bonus w Fuksiarzu. Dzięki niemu możesz bowiem odebrać cashback na start!

Juventus – Malmo FF: za darmo w internecie

Spotkanie Juventusu z Malmo FF będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go. Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem masz możliwość zgarnięcia voucheru na tę platformę. Tutaj znajdziesz szczegóły dotyczące tej akcji promocyjnej:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. zaloguj się na konto
  4. wpłać 50 PLN w ciągu 48 godzin
  5. następnie otrzymasz na meila 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go

liga mistrzów gdzie oglądać

Juventus – Malmo FF: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Juventusu z Malmo FF? Spotkanie tych drużyn odpalisz m.in. w aplikacji na telewizor od Polsat Box Go. Jedne co potrzebujesz do jej działania to telewizora z Android TV oraz podpiętego internetu.

Juventus – Malmo FF: stream na żywo online

Spotkanie Juventusu z Malmo FF powinno obfitować w kilka goli i być ciekawe dla kibiców. Skoro już wiesz, gdzie możesz je obejrzeć, to pamiętaj o tym, żeby odebrać też bonus w Fuksiarzu. W końcu dzięki temu będziesz mógł obstawiać z cashbackiem.

Juventus – Malmo FF: zapowiedź meczu

Zapowiada się na to, że mecz Juventusu z Malmo FF będzie dość ciekawy. W końcu Juventus często gra ofensywnie, a spotkania Starej Damy dobrze się ogląda. Jak jesteś ciekaw kursów na tę rywalizację, to tutaj kilka przykładowych zakładów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:13.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Juventus - Malmo?

Spotkanie Juventusu z Malmo będziesz mógł obejrzeć m.in. w Polsat Box Go.

O której Juventus zagra z Malmo?

Mecz tych ekip zaplanowano na godzinę 18:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze