Gdzie oglądać mecz Juventus – Inter? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W Serie A dojdzie dzisiaj do prawdziwego hitu w postaci spotkania Juventusu z Interem. Stara Dama na własnym stadionie podejmie obecnych mistrzów Włoch. Rywalizacja tych ekip to powinno być świetne show, które warto będzie obejrzeć!

baner na mecz juventus - inter sts
fot. sts

Juventus – Inter, gdzie oglądać

W niedzielę wieczorem w Serie A dojdzie do prawdziwego hitu w postaci spotkania Starej Damy z Interem. Rywalizacja tych drużyn na papierze wygląda na bardzo ciekawą. Czy taka będzie też w rzeczywistości? Obie ekipy stawiają na ofensywę, więc jest to dość prawdopodobne! Stara Dama nie jest faworytem w tej rywalizacji nawet pomimo tego, że zagra u siebie. Obecni mistrzowie Włoch są lepszą ekipą i nawet grając na wyjeździe wiele osób uważa, iż powinni tutaj wygrać. Czy tak się faktycznie stanie i trzy punkty zgarnie ekipa z Mediolanu?

Juventus – Inter, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Juventus – Inter będzie puszczona w Eleven Sports 1. Co jednak masz zrobić, jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, a chcesz obejrzeć starcie tych ekip? To akurat jest bardzo proste! Wtedy możesz skorzystać z STS TV, o którym więcej piszemy niżej. Przy okazji zapoznaj się jeszcze z tym, gdzie oglądać Serie A, bo o tym piszemy więcej na Zagranie!

Juventus – Inter, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z STS możesz oglądać mecz Juventus – Inter za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny zakład bez ryzyka do 234 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz

Jak więc widzisz, nie trzeba wcale wiele zrobić, żeby móc odpalić stream online z meczu Juventusu z Interem. Podkreślmy też, że za samą rejestrację w STS dostaniesz specjalne bonusy, z których warto będzie skorzystać!

Juventus – Inter, transmisja online

Transmisja online z meczu Juventus – Inter będzie dostępna w STS TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo te są dość proste i potrzebujesz jedynie telefonu z Androidem lub iOS i podłączenia do internetu. Nie są to wielkie wymagania, a dzięki temu odpalisz w dobrej jakości rywalizację tych drużyn!

Juventus – Inter, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Juventus – Inter, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 07:28.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Juventus - Inter?

Spotkanie tych drużyn obejrzysz m.in. w STS!

Jak oglądać za darmo Juventus - Inter?

Zarejestruj się w STS z kodem ZAGRANIE, zagraj dowolny kupon bez ryzyka i oglądaj spotkanie tych ekip!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze