Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Josef Bratan - Kuba Nowaczkiewicz gdzie oglądać

Gdzie oglądać Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz? W piątkowy wieczór mnóstwo emocji czeka na fanów freakfightów. Mianowicie w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się pierwsza gala z serii Fame Friday Arena. Czeka nas 10 pojedynków, wśród których jednym z ciekawszych będzie opisywany co-main event. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Fame MMA Friday Arena typy

Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz, gdzie oglądać?

Starcie pomiędzy Josefem Bratanem a Kubą Nowaczkiewiczem będzie jednym z najbardziej wyrównanych pojedynków piątkowej gali, o czym świadczą również kursy bukmacherskie, bowiem Betclic miał problem ze wskazaniem faworyta tej potyczki. Bez wątpienia więc należy oczekiwać wyrównanej walki, a także długiego i wyczerpującego pojedynku. A jeśli chciałbyś poznać typy na Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz, to znajdziesz je standardowo na naszej stronie! Natomiast gdzie oglądać opisywaną walkę?

Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz, transmisja w TV

Chyba nikogo nie zdziwię, jeśli podam, że walka Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz nie będzie pokazywana w telewizji. Tak naprawdę rzadko kiedy zdarza się, aby jakakolwiek gala MMA czy boksu była pokazywana na antenie otwartych kanałów. Od wielu już lat bowiem działa w naszym kraju PPV, czyli opłata za dostęp do konkretnego wydarzenia. Tak też będzie i w tym przypadku. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić zakłady na Fame Friday Arena, a nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Betclic, dzięki któremu otrzymasz dostęp do interesującej oferty powitalnej!

Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz, transmisja za darmo

Zatem transmisji z walki Bratan vs Nowaczkiewicz można spodziewać się jedynie online. Nie oznacza to jednak, że będziesz w stanie znaleźć gdzieś darmowy dostęp do tego pojedynku czy tym bardziej całej gali. Jak już wspomniałem, jedyną opcją na obejrzenie gali Fame Friday Arena jest opłacenie PPV. A jeśli interesuje Cię to, jak oglądać Fame, to potrzebne informacje znajdziesz na naszej witrynie.

Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz, stream online

W jaki sposób więc wykupić PPV na Fame Friday Arena? Tak naprawdę jest to bardzo proste i trwa dosłownie kilka minut. Jedyne co trzeba zrobić, to wejść na stronę internetową famemma.tv i zarejestrować się bądź zalogować na swoim koncie użytkownika. Następnie pozostaje wybór pakietu – Basic za 34.99 PLN lub Premium za 39.99 PLN i po opłaceniu będziesz mógł śledzić walkę Josef Bratan – Kuba Nowaczkiewicz, a także i inne walki wchodzące w skład tej gali.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze