Josef Bratan podczas pierwszej gali High League powalczy z Cesarzem Narcyzem. Znajomy Malika Montany jest bardzo mocnym faworytem, co akurat nie dziwi. W końcu posiada doświadczenie, czego nie można powiedzieć o jego rywalu. Sprawdź, jakie są najciekawsze typy i kursy bukmacherskie na walkę Josef Bratan – Cesarz Narcyz!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Josef Bratan – Gabriel “Cesarz Narcyz” Bystrzycki: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie

Josef Bratan to kolega po fachu Malika Montany, czyli raper. Nie do końca wiemy, jakie jest jego pochodzenie, ale jednak warunkami fizycznymi, czy przygotowaniem do rywalizacji z Cesarzem Narcyzem to właśnie Bratan przeważa. Podobnie to widzi Fortuna, bowiem po kursach bukmacherskich widać, iż mocno faworyzuje właśnie Josefa Bratana, który powinien zresztą wygrać te starcie. Taki będzie też nasz proponowany typ bukmacherski, ale o tym więcej przeczytasz niżej. Co z kolei możemy powiedzieć o Cesarze Narcyzu? Niewiele dobrego, bowiem to jest TikToker, który nie ma doświadczenia, a w internecie dopiero zdobywa swoją popularność na większą skalę.

Sprawdź najciekawsze typy i kursy High League. Zobacz, co ciekawego można zagrać!

Cesarz jest rozpoznawalny na owej platformie, wiemy też, że mocno się przygotowywał do High League, ale jednak wypada gorzej niż Josef Bratan. Ten przeważa również warunkami fizycznymi, co akurat podczas freak fightów jest dość ważne i często decyduje o tym, kto jest faworytem, jeżeli nie wiemy wiele o historii walk, czy doświadczeniu zawodników, a tak jest w przypadku Bystrzyckiego. Proponowany przez nas typ bukmacherski to jednak zakład na to, że walka zakończy się w pierwszej rundzie.

Fortuna
1.60
Walka zakończy się w 1. rundzie

Josef Bratan – Gabriel “Cesarz Narcyz” Bystrzycki: zapowiedź i analiza walki

Sama walka Josefa Bratana z Cesarzem Narcyzem będzie jedną z pierwszych na High League, ale na pewno nie będzie najnudniejszą. Tutaj kibice mogą oczekiwać dobrego widowiska, które pierwszy z nich powinien zapewnić właśnie. Josef w końcu mówi głośno o tym, że ma “wielkie serducho do walki”, więc powinien je tutaj pokazać. Dużo bazujemy na przypuszczeniach, ale te się powinny sprawdzić. Warto też pamiętać, że ewentualne zwycięstwo jednego z nich może sprawić, iż zobaczymy go podczas kolejnej gali, do której prawdopodobnie prędzej, czy później dojdzie. W końcu Malik Montana ma daleko idące plany.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze