Tęskniliście za piłką przez te 2 dni? Tak, wiem, ja też! Dlatego trzeba ten dzień zacząć od piłkarskiego kuponu. Z pomocą przychodzi białoruska piłka, a dokładnie liga rezerw. To właśnie m. in. ta liga pozwoliła mi na wypracowaniu dużego zysku w kwietniu. Dziś czekają nas 2 spotkania, które zapowiadają się naprawdę interesująco. Każde z nich ma inne podłoże, jeśli chodzi o analizę, ale nie będziemy się nudzić. Najpierw o 11:30 odwiedzimy stadion Dynama Mińsk, gdzie stołeczni zmierzą się z Nemanem Grodno. Z kolei o 15:00 rozpocznie się spotkanie Energietyka z FK Gorodeją, co będzie zwieńczeniem naszego kuponu. Jeszcze chwilę temu stwierdziłem, że obniżę stawkę, żeby szanować profit, ale sami się przekonacie w analizie, dlaczego jednak ją zwiększyłem.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN promocja dla aktualnych graczy

Regulamin promocji 200% normy dla aktualnych graczy w BETFAN:

-akcja obowiązuje do 15.04. do godziny 23:59 -należy dokonać depozytu (min. 10 zł), aby otrzymać 20% bonusu od pierwszej wpłaty dokonanej w okresie trwania promocji (można otrzymać max. 100 zł bonusu) -aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłaconym depozytem jednym lub kilkoma kuponami o łącznym kursie min. 2.0 -aby przenieść środki bonusowe na saldo główne, trzeba 5-krotnie nim obrócić (min. 2 zdarzenia każdy z kursem min. 1.45) -BETFAN przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na saldo główne mnoży wygraną x10!

Dynamo Mińsk rezerwy – Neman Grodno rezerwy

15.04.2020r. godz. 11:30

Zaczynamy zabawę od spotkania w Mińsku, gdzie dojdzie do bardzo ciekawego starcia pomiędzy Dynamem, a Nemanem Grodno. Wyraźnym faworytem jest zespół gospodarzy, ale nie będzie to łatwy mecz i naprawdę nie zdziwi mnie niespodzianka. Oba zespoły grają niemal identycznie, po 4. kolejkach zgromadziły na swoim koncie po 10 punktów. Daje im to kolejno 2. i 1. miejsce w tabeli, a więc mamy typowy mecz na szczycie. Czego można spodziewać się po tym spotkaniu? Na pewno niezłego poziomu, jak na tę ligę, ale myślę, że zobaczymy kilka bramek i nie będą one padać po jednej stronie. Łatwo jest się więc domyślić, że mam na celowniku over bramkowy, który w tej lidze jest bardzo opłacalny. Kursy mamy dalej przyzwoite, co pozwala na złożenie ciekawego kuponu. Na to wydarzenie, Betfan proponuje kurs blisko 1,50, co dla mnie jest bardzo przyjemną wartością, biorąc pod uwagę, co dane drużyny mogą nam zaoferować. Patrząc na ich ostatnie mecze, to mogą naprawdę wiele, zwłaszcza, jeżeli chodzi o ofensywę. Dynamo Mińsk to obecnie druga ekipa ligi i na tym też miejscu plasuje się, jeśli weźmiemy pod uwagę ilość strzelonych bramek. Mają ich na swoim koncie aż 11 po 4. kolejkach, co jest naprawdę świetnym rezultatem. Oczywiście, bilans ten robi głównie ostatnia wygrana nad Gorodeją 6:0, ale to pokazuje ich duże możliwości. We wcześniejszych spotkaniach także zdobywali gole, dwukrotnie 2 trafienia i raz zanotowali tylko jedną bramkę. To, że w poprzednich meczach strzelali mniej, nie oznacza, że jest to reguła. Na ogół tworzą wiele akcji i oddają wiele strzałów, a na własnym boisku mają przewagę przez większość meczu. Z drugiej strony mamy Nemam Grodno, a więc lidera rezerwowej ligi na Białorusi. Neman przewodzi też w klasyfikacji strzelonych bramek i mają o jedno trafienie więcej, aniżeli dzisiejszy rywal. Podobnie jak w przypadku Dynama, bilans ten zrobiony głównie dzięki ostatniej wygranej 5:2 nad Bielszyną. W poprzednich meczach zdobywali kolejno 2 i 4 bramki, natomiast w przedostatniej kolejce tylko jedną. Obie drużyny zatem nie zanotowały meczu bez bramki, co obrazuje ich spore możliwości. Dzisiaj łatwo na pewno nie będzie, bo obie drużyny nieźle też bronią, co nie oznacza, że bramek nie zobaczymy. Wręcz przeciwnie, przy takim potencjale w ataku, powinni ich być całkiem sporo. W przeszłości ich mecze nie były otwarte i nie padało w nich wiele bramek. Ja jednak liczę, że dziś będzie można kilkukrotnie zobaczyć, jak sędzia wskazuje na środek boiska. Over 2,5 to dobra linia, spodziewam się, że obie drużyny strzelą, ale kierowałbym się też w zwycięstwo gospodarzy. Nie lubię podejmować dużego ryzyka, dlatego over to najlepsza opcja i moim zdaniem, będzie ona trafna.

Moja propozycja: over 2,5

Kurs: 1,49

Energietyk BDU rezerwy – FK Gorodeja rezerwy

15.04.2020r. godz. 15:00

Drugie nasze spotkanie to także rywalizacja na krańcu tabeli, ale na tym dolnym. Zmierzą się ze sobą ekipy, które zajmują obecnie 14. i 16., a więc ostatnie miejsce w tabeli. Wyżej notowany jest Energietyk i to właśnie oni będą faworytem tego meczu. Nie chodzi tylko o formę sportową, ale też o aspekty poza sportowe, ale po kolei. Energietyk po 4. kolejkach zdobył zaledwie 2 punkty, po dwóch remisach nad Bate i Żodino. O ile ten pierwszy rezultat nie jest czymś zachwycającym, tak ten drugi pozwala wierzyć, że potrafią jednak grać na poziomie. Poza tym odnotowali porażki 0:3 z Ruchem Brześć i 1:2 z FC Mińsk. Trzeba ich pochwalić za ten drugi mecz, który przegrali minimalnie, a przecież mogli wyrównać, gdyby skuteczność była nieco lepsza. Ogólnie nie są to dobre wyniki, ale widzę w nich promyk nadziei, który pozwoli im na zgarnięcie pełnej puli w dniu dzisiejszym. Ekipy nie grały jeszcze z tym samym rywalem, więc nie ma dość bezpośredniego odnośnika, ale wyniki FK Gorodeji są zdecydowanie słabsze. Po 4 meczach mają na swoim koncie zaledwie jeden punkt, który został wywalczony na własnym stadionie z Szachciorem Soligorsk. Inne mecze to już „popis” gry defensywnej. Najpierw 1:4 z Witebskiem, 0:4 z Bielszyną i ostatnio 0:6 z Dynamem Mińsk, gdzie nie mieli nic do powiedzenia. Zaledwie jedna bramka na koncie i aż 14 straconych, co powoduje, że są na szarym końcu w ligowej tabeli. Przy wyniku 2:6 Energietyka wyglądają bardzo mizernie, a przecież bilans gospodarzy też jest słaby. Słaba organizacja gry defensywnej i brak jakiejkolwiek ofensywy, to nie jedyne problemy przyjezdnych. Klub zmaga się z dużymi problemami finansowymi, a wszystko przez ich głównego sponsora. Gorodeya Sugar Rafinery przeżywa obecnie duży kryzys spowodowany koronawirusem, co przekłada się na brak pieniędzy dla zawodników. Trener drużyny powiedział na konferencji, że zawodnicy nie mają płacone od 2 miesięcy. Można spodziewać się zatem, że nie będą gryźć trawy. Kiedy nie ma pieniędzy kończy się ambicja i chęć do gry, co może mieć duże znaczenie. Takich przeszkód nie ma w drużynie Energietyka, która celuje w pierwsze 3 punkty i odbicie się od dołu tabeli. Sytuacja do tego idealna i spodziewam się pewnego zwycięstwa z ich strony. Już w zeszłym sezonie pokazali, że u siebie są mocni i pokonali ekipę Gorodeji aż 4:1. Dziś może nie zobaczymy takiego okazałego wyniku, ale wygrana 2 golami, to powinno być dość łatwe zadanie. Kurs na wygraną gospodarzy jest zbyt niski, dlatego celuję w ujemny handicap. Przewaga powinna być widoczna i jeśli skuteczność będzie na niezłym poziomie, to są w stanie zdobyć nawet 3 bramki. Goście nie stanowią dużego zagrożenia, dlatego gospodarze mogą czerpać radość z gry. Stawka wysoka, która dam nam ciekawą wygraną, jeśli sprawdzi się wszystko to, o czym piszę. Powodzenia!

Moja propozycja: Energietyk BDU -1,5

Kurs: 1,81

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł. Max 100 PLN.
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
Piłkarski dubel na 15.04.2020r.