Gdzie oglądać mecz Jessica Pegula – Iga Świątek? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, gdyż właśnie niżej dokładnie tłumaczymy, jak odpalić starcie tych zawodniczek. Polka jest obecnie najlepszą rakietą świata, a z Pegulą zagra w półfinale turnieju w Miami, co oznacza, że stawka jest bardzo wysoka. Która z nich wygra to starcie?

baner na mecz pegula - świątek
fot. fortuna

Jessica Pegula – Iga Świątek, gdzie oglądać

W nocy z czwartku na piątek rozegrane zostanie półfinałowe spotkanie w ramach turnieju w Miami. W nim Jessica Peguła zagra z Igą Świątek. 13 rakieta świata zmierzy się z liderką rankingu WTA, która jest Polka. Na naszej rodaczce ciąży teraz ogromna presja, ale czy to się przełoży na wynik? Iga Świątek jest ogromną faworytką zdaniem bukmacherów.

Polscy operatorzy twierdzą, że powinna zwyciężyć w tym spotkaniu. Jeżeli tak się faktycznie stanie, to tylko umocni swoją pozycję. Sporo osób zastanawia się więc, gdzie oglądać mecz Jessica Pegula – Iga Świątek? Będziesz mógł to zrobić w wielu miejscach, a jednym z nich jest Fortuna.

Jessica Pegula – Iga Świątek, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Jessica Pegula – Iga Świątek w TV? Najlepszą opcją będzie uzyskanie dostępu do Fortuna TV i podpięcie laptopa pod telewizor. Wtedy możesz przerzucić obraz na TV i oglądać w nim transmisję online z tego spotkania. Takie rozwiązanie ma też inne plusy, gdyż rejestrując się w Fortunie dostaniesz dostęp do specjalnych promocji, do czego jeszcze wrócimy niżej, gdzie to dokładnie omówimy.

Jessica Pegula – Iga Świątek, transmisja na żywo, za darmo

Transmisja online z meczu Jessica Pegula – Iga Świątek będzie pokazana właśnie w Fortunie. Starcie Amerykanki z Polką na papierze wygląda na bardzo ciekawe. Nasza rodaczka jest faworytką, więc jej kibice interesują się tym, gdzie oglądać stream online z Jessica Pegula – Iga Świątek. Jak spełnisz poniższe kroki, to taką możliwość dostaniesz właśnie w Fortunie:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw dowolny kupon za minimum 2 PLN
  4. Poczekaj aż będzie rozliczony
  5. Upewnij się, że masz dodatnie saldo na koncie
  6. Przejdź do TV
  7. Oglądaj mecz

Jessica Pegula – Iga Świątek, transmisja online

Jessica Pegula – Iga Świątek, szanse na zwycięstwo

Oprócz tego, gdzie oglądać mecz Jessica Pegula – Iga Świątek, warto jeszcze sprawdzić, jakie są kursy u bukmacherów. Te dość jednoznacznie wskazują na Igę, co widać m.in. tutaj:

Kursy na wygraną w meczu
Fortuna
4.90
Pegula
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.21
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Pegula - Świątek?

Spotkanie Peguli ze Świątkiem będziesz mógł obejrzeć w Fortunie!

O której Pegula zagra ze Świątek?

Starcie Pegula - Świątek zaplanowano na godzinę 03:00 w nocy z 31.03.2022 na 01.04.2022!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze