Rozpoczął się Wimbledon, czyli jeden z najważniejszych turniejów w tenisa w ciągu roku. Co prawda za burtą już jest Hurkacz, który dość niespodziewanie przegrał w pierwszej rundzie. Dalej w turnieju grać będzie Iga Świątek. Polka wygrała bez problemu w pierwszej rundzie i już czeka na kolejne starcie. Z okazji całych rozgrywek bukmacherzy przygotowali szereg promocji, a jednym z operatorów jest BETFAN, gdzie jeżeli nie trafisz tylko jednego typu na kuponie, to dostaniesz zwrot połowy stawki!

baner betfan jeden aut
fot. betfan

Zwrot stawki za kupon w BETFAN

Wimbledon trwa w najlepsze, a za nami już pierwsze mecze, które mogliśmy obserwować i grać u bukmacherów. Niestety w pierwszej rundzie z turniejem pożegnał się Hubert Hurkacz, gdyż w fatalnym stylu przegrał swoje spotkanie. O wiele lepiej zaprezentowała się z kolei Iga Świątek, która bez większych problemów pokonała swoją rywalkę i teraz czeka już na kolejne spotkanie. Polka jest w wysokiej formie, więc ma tutaj spore szanse na wygranie całego turnieju.

W BETFAN, który zbiera dobre opinie, można skorzystać ze specjalnej promocji, jaką ten bukmacher przygotował na Wimbledon. Wystarczy zagrać AKO5, a jeżeli nie trafisz jednego typu, to bukmacher zwróci Ci połowę stawki w formie freebetu. Chcesz poznać szczegóły? To niżej znajdziesz specjalną instrukcję, ale najpierw jeszcze poruszymy kwestię rejestracji konta. Aby móc skorzystać z akcji musisz mieć założony profil, a jak jeszcze go nie masz, to możesz założyć z tego przycisku:

Jak już posiadasz konto, to kolejne kroki, jakie powinieneś zrobić, są bardzo proste. Wszystko zresztą dokładnie tłumaczymy w tej instrukcji:

  1. Postaw kupon na Wimbledon za 22 PLN
  2. Kupon musi być rozliczony w dniu, gdy go zagrano
  3. Musi to być AKO5
  4. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być niższy niż 1.10

Jeśli jedno z min. pięciu zdarzeń na kuponie nie wejdzie, otrzymasz freebet w wysokości połowy stawki (11 PLN). Freebet możesz później wykorzystać na dowolne sporty. Promocja jest aktywna do 03.07 do godziny 23:59. Codziennie możesz zdobyć jeden taki freebet, a w przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. Pamiętaj, że środki, za które grasz, nie mogą pochodzić z konta bonusowego!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze