Gdzie oglądać walkę Jaś Kapela – Skolim? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. Już w sobotę czeka nas kolejna gala Prime SHOW MMA, podczas której będziemy mogli obejrzeć aż dziewięć walk. Jedną z nich będzie starcie Kapeli ze Skolimem. Kto z nich tutaj wygra?

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Jaś Kapela – Skolim, gdzie oglądać?

Na Prime SHOW MMA 2 jedną z walk będzie starcie Jaś Kapela – Skolim, czyli rywalizacja dwóch zawodników, którzy mają tutaj sporo do udowodnienia. Tradycyjnie stream online będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od Prime SHOW MMA. Więcej informacji o tym znajdziesz niżej, a tymczasem sprawdź jeszcze propozycje na galę Prime SHOW, gdzie opisujemy inne starcia.

Jaś Kapela – Skolim, godzina walki

Starcie Jaś Kapela – Skolim prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 22:30 w sobotę, 09.07.2022. Dużo tutaj zależeć będzie od tego, jak potoczą się poprzednie walki. Jeżeli chcesz więc obejrzeć tylko tę jedną, to musisz obserwować całą kartę walk. Innej możliwości nie ma.

Jaś Kapela – Skolim, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Jaś Kapela – Skolim w TV? Jeżeli chcesz oglądać tę galę na dużym ekranie, to jedynym rozwiązaniem jest przerzucenie obrazu z telefonu lub laptopa na TV. Pamiętaj jednak, że najpierw musisz wykupić dostęp w systemie PPV.

Jaś Kapela – Skolim, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Jak oglądać za darmo stream online z walki Jaś Kapela – Skolim? Niestety, ale nie będzie to możliwe, ponieważ jedyna legalna opcja to oficjalna strona HL i system PPV. Oczywiście w internecie będą nielegalne transmisje, ale nie gwarantujemy, że będą one działać bez zarzutów. 

Stream z walki Jaś Kapela – Skolim

Stream online z walki Jaś Kapela – Skolim będzie dostępny w systemie PPV od Prime SHOW MMA, gdzie można go kupić już od kilku dni. Cena to około 30 PLN, czyli podobnie do konkurencji z FAME MMA i High League.

FAQ

Gdzie oglądać walkę Kapela - Skolim?

Walkę Kapeli ze Skolim możesz obejrzeć w systemie PPV od Prime SHOW MMA.

O której Kapela zmierzy się ze Skolim?

Dokładna godzina walki nie jest znana, ale prawdopodobnie będzie to około 22:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze