W sobotę czeka nas dziewięć walk podczas FAME MMA 13. W jednej z nich Japczan zmierzy się z Pasutem. Były członek Abstrachuje jest faworytem w tej rywalizacji, ale to wynika głównie z faktu, że ma lepsze warunki fizyczne. Doświadczenie przemawia za Japczanem, który może tutaj sporo pokazać (jak na freak fighty) w oktagonie. Sprawdź proponowane typy i kursy na walkę Jakub Japczan Piotrowicz – Robert Sutonator Pasut!

fame mma 13 bonusy

Japczan – Pasut, typy na walkę

Na FAME MMA 13 będziemy mogli oglądać m.in. walkę Jakub Japczan Piotrowicz – Robert Sutonator Pasut. To starcie dwóch znanych twórców internetowych, więc przygotowaliśmy zapowiedź tej rywalizacji, a także przegląd proponowanych typów i kursów bukmacherskich. Warto na pewno podkreślić, że to starcie można zagrać w Betclic, a niżej dokładnie opisujemy, jakie zakłady warto wziąć pod uwagę.

Jakub Japczan Piotrowicz – Robert Sutonator Pasut, zapowiedź walki

Szukasz kursów na walkę Jakub Japczan Piotrowicz – Robert Sutonator Pasut? Jak tak, to dobrze się składa, bo właśnie o tym piszemy niżej! Najpierw przybliżmy jednak sylwetkę obu zawodników. Japczan ma za sobą już pierwszą walkę, którą wygrał. Dla Pasuta będzie to debiut w takiej formule, ale była twarz Abstrachuje ma lepsze warunki fizyczne, co na pewno przemawia za nim w pewien sposób, na co zresztą zwrócili uwagę gracze i bukmacherzy.

Japczan – Sutonator, gdzie oglądać? Transmisja i stream z walki

Zastanawiasz się, gdzie oglądać walkę Japczan – Sutonator? Jak tak, to dobrze się składa, bo mamy dobrą wiadomość. Jeżeli nie załapałeś się na kupno biletów na samą galę, to możesz skorzystać ze specjalnego systemu PPV. Dostęp do niego kosztuje 32 PLN i jest to jedyny legalny sposób, aby odpalić to starcie.

Jakub Japczan Piotrowicz – Robert Sutonator Pasut, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Japczan - Pasut
Betclic
2.15
Japczan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.55
Pasut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Przy typach na walkę Japczana z Sutonatorem trzeba pod uwagę wziąć m.in. zakłady związane z liczbą rund. Dlaczego akurat na ten rynek się zdecydowałem? Ponieważ raczej trudno się spodziewać, żeby któryś z nich miał skończyć rywala przed czasem. Ci zawodnicy nie mają zbyt dużego doświadczenia, słabo stoją motorycznie, więc argumenty przemawiają za klasycznym overem.

Betclic
1.82
+2.5 rundy

Japczan – Pasut, kto wygra walkę?

Oprócz typów na Japczan – Pasut np. na over rund warto przyjrzeć się także zakładom związanym z tym, kto wygra walkę. Tutaj naszym zdaniem większe szanse ma drugi z nich, który na papierze wygląda nieco lepiej. Wiadomo, że Japczan ma już doświadczenie, ale jednak warunki fizyczne dość znacząco przemawiają za byłą twarzą abstrachuje.

Betclic
1.55
Pasut wygra walkę

Japczan – Pasut: bez ryzyka do 228 PLN

Razem z bukmacherem Betclic proponujemy Ci zakład bez ryzyka do 228 PLN. W jaki sposób możesz go odebrać? To akurat jest bardzo proste, bo wystarczy rejestracja z kodem ZAGRANIE. O szczegółach piszemy tutaj:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/betclicfamemma
  2. Wpisz kod VIPFAME
  3. Zagraj pierwszy kupon ze stawką do 228 PLN (możesz zagrać za mniej)
  4. Jeżeli przegrasz, to dostaniesz zwrot do 200 PLN (stawka minus podatek)
  5. Bonusem wystarczy obrócić jednokrotnie, żeby móc wypłacić środki

Jeżeli nie masz konta w Betclicu, to takie rozwiązanie jest świetną opcją i na pewno warto się jej bliżej przyjrzeć. Taki zakład bez ryzyka możesz w końcu wykorzystać na typy na Japczan – Pasut.

Typy na Japczan – Pasut

Typy na walkę Japczan – Pasut pochodzić będą z oferty bukmachera Betclic. Jest to jedyny operator, który ma w ofercie zakłady na FAME MMA, ponieważ jest jedynym partnerem. Kursy na walkę Japczana z Sutonatorem zachęcają do grania overu rund i właśnie to proponujemy na kupon. Może to stanowić świetną podstawę do jakiegoś AKO, bo kurs wynosi aż 1.82, co daje nam spore value. Warto podkreślić, że obaj zawodnicy dość słabo stoją pod kątem motoryki, więc im dłużej będzie trwała walka, tym bardziej będą grać na czas.

Betclic
1.82
+2.5 rundy
typy na walkę japczana z pasutem
fot. betclic

Zdjęcie: PressFocus

FAQ

 
Gdzie obstawić walkę Japczan - Pasut?

Walkę Japczana z Pasutem będziesz mógł obstawić w Betclic.

Kto jest faworytem w starciu Japczan - Pasut?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Pasut!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze