Jan Kempisty – Big Jack typy, kursy | Gdzie oglądać?

big jack na konferencji

Typy i kursy na Jan Kempisty – Big Jack. Big Jacka ostatnio mogliśmy oglądać w starciu z Mini Majkiem, które przegrał. Jak mu pójdzie tym razem i czy uda się mu przełamać? Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które po prostu warto obejrzeć.

prime-show-mma-3-fortuna-baner-600-pln

Jan Kempisty – Big Jack, typy na walkę

Typy bukmacherskie na walkę Jan Kempisty – Big Jack to po prostu wygrana pierwszego z nich. Kempisty ma wiele argumentów po swojej stronie, jak np. brak poważnych przygotowań ze strony jego rywala, lepsze warunki fizyczne, czy nawet po prostu kondycja. Warto jednak wspomnieć, że ostatnim razem podobnie uważaliśmy przy walce z Mini Majkiem, a Big Jack i tak się dobrze zaprezentował! Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już wieczorem, ale teraz możesz przejrzeć, jakie są ciekawe typy dostępne u bukmacherów. Warto na starcie też wspomnieć, że w Fortunie z bonusem startowym będziesz mógł obstawiać bez ryzyka do aż 600 PLN!

Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Jan Kempisty – Big Jack, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Jan Kempisty - Big Jack
Fortuna
1.50
Kempisty
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.31
Big Jack
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

+1.5 rundy w walce Kempisty - Big Jack
Kurs: 1.33
Zagraj!

Jan Kempisty – Maciej “Big Jack” Jarema, kto wygra walkę?

Ostatnim razem Mini Majk pokonał Big Jacka, ale nie było to proste wyzwanie dla byłego reprezentanta Ekipy. Jak ten poradzi sobie tym razem? Nie wiele argumentów przemawia tutaj za nim, ale ostatecznie może się okazać, że będzie lepszy niż Kempisty. Jan na pewno ma lepsze warunki fizyczne, a przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka, ale czy to się przełoży na to, co zobaczymy w oktagonie? Jedno jest pewne – będzie to ciekawa walka, którą warto obejrzeć.

Typy na Jan Kempisty – Big Jack

Typy na walkę Jan Kempisty – Big Jack nie muszą być oparte o rynek 1/2, bo można wybrać też inne, interesujące zakłady dostępne w ofercie bukmachera. Dobrą propozycją wydaje się być typ na over rund, a dokładnie to na to, że w tej walce rozpocznie się co najmniej druga runda. W końcu wystarczy, że się ona rozpocznie, nie musi minąć np. jej połowa. a już typ będzie na plus. Ani jeden zawodnik, ani drugi, nie biją na tyle mocno, żeby tutaj szybko pokonać rywala.

Kurs, jaki proponuje nam Fortuna, to 1.33, co może stanowić świetny dodatek do AKO. Za tym typem przemawiają dość mocne argumenty, ponieważ żaden z zawodników nie ma takiego uderzenia, żeby wykończyć rywala już w pierwszej rundzie. Nie jest to może najwyższy kurs, ale warto taką opcję dodać na kupon AKO z większą liczbą typów!

+1.5 rundy w walce
Kurs: 1.33
Zagraj!

fot. pressfocus

Gdzie obstawiać walkę Jan Kempisty - Big Jack?

Walkę Kempistego z Big Jackiem będziesz mógł obstawić w Fortunie.

Gdzie oglądać Kempisty - Big Jack?

Walkę tych zawodników będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od Prime Show MMA.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze