Jamajka – USA: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 16.11.2021

piłkarz jamajki

Reprezentacja Jamajki zagra dzisiaj z USA w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Goście są liderami w swoim regionie i po siedmiu kolejkach mają na koncie 14 punktów. To tyle samo co Meksyk i jeden więcej od Kanady. Dalej nie są pewni awansu na mistrzostwa świata, więc tutaj czeka nas ciekawe starcie. Warto sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz i co wiemy o transmisji w TV!

Jamajka – USA – gdzie oglądać dzisiaj?

Zawodnicy z Jamajki zagrają dzisiaj z reprezentacją USA. W Ameryce Północnej w kwalifikacjach do mistrzostw świata bierze udział tylko osiem drużyn. Po siedmiu kolejkach Stany Zjednoczone są na pierwszym miejscu w tabeli z 14 punktami na koncie. Do końca pozostało drugie tyle spotkań, więc tutaj nic nie jest rozstrzygnięte. O miejsce na MŚ walczy np. także Panama, która obecnie jest na czwartej lokacie. Warto sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz i co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online. Jak nie wiesz, co warto obstawić, to zerknij na proponowane typy na piłkę nożną!

Jamajka – USA: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Jamajki z USA? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane za darmo w TVP SPORT, które wykupiło prawa do meczów z Ameryki Północnej oraz Południowej.

Jamajka – USA: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Jamajką, a USA prawdopodobnie nie obejrzysz w TV. TVP SPORT w tym czasie chce pokazywać inne spotkania. Możesz jednak pobrać aplikację na telewizor od TVP i tam obejrzeć spotkanie, ale do tego potrzebujesz już dostępu do internetu.

Jamajka – USA: stream na żywo online

Oprócz TVP spotkanie Jamajki z USA pokaże także Fortuna TV. Mecz tych drużyn będzie do obejrzenia jednak dopiero jak zagrałeś kupon. Jak to dokładnie działa?

Oglądaj Jamajka - USA w Fortuna TV!

Jamajka – USA: zapowiedź meczu

Jamajka na pewno nie jest faworytem w starciu z USA. To właśnie goście są liderem grupy i dotychczas wyglądali przyzwoicie, chociaż zdarzały się im wpadki. Warto sprawdzić tutaj nasze typy na piłkę nożną i zwiększyć emocje z oglądania.

Zdjęcie: Xinhua / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Jamajki z USA?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT!

O której Jamajka zagra z USA?

Starcie Jamajki z USA zaplanowane zostało na godzinę 23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze