Paramaxil – Franio typy i kursy znajdziesz niżej. W piątek na FAME MMA 15 dojdzie do walki w oktagonie dwóch influencerów. Jednym z nich jest Rusiecki, a drugim Frączek. Na papierze to Franio ma większe szanse na zwycięstwo, ale nie jest powiedziane, że Paramaxil nie powalczy o wygraną!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Paramaxil – Franio typy

Jakie są ciekawe typy na walkę Paramaxil – Franio? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule, więc dobrze trafiłeś. Będzie to drugi pojedynek, jaki tego wieczoru czeka nas na gali FAME MMA. Na papierze faworytem jest Paramaxil, ale dobrze przecież wiemy, że Frania tutaj stać na pewno na to, żeby sporo pokazać. Co ciekawego możemy powiedzieć o obu zawodnikach? Do tego przejdziemy niżej, a tymczasem kliknij poniższy przycisk i zdobądź zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Paramaxil – Franio kursy bukmacherskie

Jakie są kursy na walkę Paramaxil – Franio? Tutaj na pewno warto podkreślić, że większe szanse na zwycięstwo ma Franio. Ten rzekomo trenuje już o wiele dłużej niż Paramaxil, a do tego ma lepsze warunki i po prostu sporo rzeczy przemawia właśnie za nim.

Paramaxil – Franio: zapowiedź walki

Z całą pewnością należy podkreślić, że pojedynek Paramaxil – Franio nie budzi aż tak dużych emocji, jak pozostałe pary, ale to wcale nie oznacza, że na pewno będzie nudny. Wbrew pozorom możemy spodziewać się dobrego widowiska. Wokół pierwszego z nich narosło sporo kontrowersji, a drugi jest popularny ostatnimi czasy. Staż treningowy i warunki fizyczne przemawiają za Franiem, a przynajmniej tak to wygląda na pierwszy rzut oka, bo dokładnych danych nie znamy!

Paramaxil – Franio: kto wygra?

Typy na wygraną w walce Paramaxil – Franio będą skierowane w stronę drugiego z nich. Popularny influencer ma jednak więcej argumentów, takich jak większy zasięg rąk, lepsza prezencja na treningach i pewność siebie, dlatego uważam, że będzie tutaj lepszy. Kurs na niego wynosi 1.30, więc może to być dobry dodatek do AKO.

Pamiętaj także, że jeżeli planujesz taki zagrać, to zobacz też inne propozycje na FAME MMA 15!

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky

Typy na walkę Paramaxil – Franio

Nasz typ na walkę Paramaxila z Franio to zwycięstwo drugiego z nich przez KO, TKO lub DQ. Kurs wynosi aż 1.75, co daje nam w sumie bardzo duże value i na pewno może stanowić jako podstawę do budowania większego kuponu. Determinacja na konferencjach, a także dłuższy czas poświęcony treningowi sprawiają, że Franio wyrasta tutaj na faworyta.

Betclic
1.75
Franio wygra Przez KO, TKO lub DQ

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Paramaxila z Franiem?

Walkę tych zawodników możesz obstawić w Betclic!

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na zwycięstwo ma Franio.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze