Gdzie oglądać walkę Paramaxil – Franio? Właśnie na to pytanie odpowiadamy niżej! Drugą z nich będzie pojedynek Paramaxila z Franiem, czyli dwóch znanych influencerów. Frączek nie jest faworytem, ale na pewno Rusieckiego stać tutaj na sprawienie niespodzianki. Który z zawodników wygra?

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Paramaxil – Franio, gdzie oglądać?

Zastanawiasz się, gdzie oglądać walkę Paramaxila z Franio? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ właśnie o tym piszemy niżej. Obaj influencerzy wejdą do oktagonu po raz pierwszy, ale tutaj większe szanse na zwycięstwo ma Franio. Czy to się przełoży na sam pojedynek? Tego nie wiemy, ale na pewno warto będzie sprawdzić, jak mu pójdzie!

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady na FAME MMA 15!

Paramaxil – Franio, data i godzina walki

Starcie Paramaxil – Franio prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 20:30 w piątek, 26.08.2022. Dużo tutaj zależeć będzie od tego, jak potoczą się poprzednie walki, ponieważ każda z nich będzie do obejrzenia dopiero po porzedniej.

Paramaxil – Franio, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Paramaxil – Franio w TV? Jeżeli chcesz oglądać tę galę na dużym ekranie, to jedynym rozwiązaniem jest przerzucenie obrazu z telefonu lub laptopa na TV. Pamiętaj jednak, że najpierw musisz wykupić dostęp w systemie PPV.

Paramaxil – Franio, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Jak oglądać za darmo stream online z walki Paramaxil – Franio? Niestety, ale nie będzie to możliwe, ponieważ jedyna legalna opcja to oficjalna strona FAME MMA i system PPV oferowany właśnie przez tę federację, który jest rozwijany przez nich już od pierwszej edycji. Oczywiście w internecie będą nielegalne transmisje, ale nie gwarantujemy, że będą one działać bez zarzutów.

Stream z walki Paramaxil – Franio

Stream online z walki Paramaxil – Franio będzie dostępny w systemie PPV od High League, gdzie można go kupić już od kilku dni. Cena to około 30 PLN, czyli podobnie do konkurencji z FAME MMA.

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze