Jakub “Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński typy i kursy 

Zdjęcie: Rafał Rusek / PressFocus

FAME MMA 9 zbliża się wielkimi krokami, a podczas tej gali będziemy świadkami kilku ciekawych walk, w tym rywalizacji chociażby Jakuba “Kubańczyka” Flasa z Marcinem Malczyńskim. Nie jest to być może walka wieczoru, ale dalej obydwaj Panowie są bardzo rozpoznawalni i zapewniają, że zrobią dobre show. Zobaczmy więc, jakie są typy i kursy bukmacherskie. 

Jakub “Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński kursy

Walka Jakuba “Kubańczyka” Flasa z Marcinem  Malczyńskim podczas FAME MMA 9 zapowiada się bardzo ciekawie. Obydwaj zawodnicy są dość znani w świecie mediów. Pierwszy z nich jest raperem, a drugi YouTuberem i influencerem. Kubańczyk posiada przewagę fizyczną, ale Malczyński już dość długo ćwiczy sztuki walki, więc nie będzie chłopcem do bicia. W Betclic znajdziemy ciekawie kursy na różne zakłady. W przypadku 12 są to odpowiednio:

  • Jakub “Kubańczyk” Flas – 1.33
  • Marcin Malczyński – 2.85

Oprócz tego można obstawić np. liczbę rund i tutaj linia na +1.5 jest dość ciekawa, a kurs wynosi 1.42. Interesującą opcją jest również wygrana na punkty, gdzie mnożniki na nie wynoszą 1.45. Można również spróbować singla, gdzie kurs na to, że walka zakończy się w 1. minucie wynosi aż 6.50!

Jakub “Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński typy

Przy typach na walkę Kubańczyka z Malczyńskim trzeba pod uwagę wziąć fakt, że pierwszy z nich ma przewagę fizyczną. Do tego z całą pewnością będzie chciał się dobrze pokazać. Malczyński jest stawiany w roli underdoga, co akurat nie powinno dziwić. Przy typach na FAME MMA 9 warto więc wyróżnić właśnie zwycięstwo Kubańczyka lub to, że będą co najmniej dwie rundy. Wokół tego np. można budować ciekawe AKO. Pamiętajcie też, że w dniu gali u nas znajdziecie jeszcze więcej propozycji!

FAME MMA 9 typy – sprawdź więcej propozycji od redakcji Zagranie!

Jakub “Kubańczyk” Flas – Marcin Malczyński bonusy

Na FAME MMA 9 dobrze jest skorzystać z bonusów w Betclic. Te są dostępne z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymacie takie rzeczy, jak:

  • 550 PLN na zakład bez ryzyka
  • 50 % więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze