Zdjęcie: Rafał Rusek / Pressfocus

W trakcie FAME MMA 9 w oktagonie zobaczymy nie tylko tak znane postacie, jak Arab, Kizo, czy Błoński, ale także Jakuba “Kuba Post” Postaremczaka, który zmierzy się z Mikołajem “Vandalem” Rdzankiem. Kto z nich sięgnie po zwycięstwo i jakie są typy i kursy bukmacherskie? Przekonajcie się sami!

Jakub “Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj “Vandal” Rdzanek kursy

Już w najbliższą sobotę do oktagonu wejdą Jakub “Kuba Post” Postaremczak i Mikołaj “Vandal” Rdzanek. Obydwaj zawodnicy nie są tak znani, jak reszta stawki, ale mogą pokazać nam dobre show. Zarówno jeden, jak i drugi są twórcami na YouTube, gdzie mają setki tysięcy wyświetleń.

Kuba Post zmierzył się już z Vandalem, jednak było to poza oktagonem. Jak będzie tym razem i kto wygra? Sprawdźmy kursy na 1/2:

  • Jakub “Kuba Post” Postaremczak – 3.00
  • Mikołaj “Vandal” Rdzanek – 1.30

betclic oferta

Oprócz typów na to, kto wygra, możemy również spróbować obstawić inne rzeczy. Ciekawą opcją wydaje się over rund, gdyż obydwaj zawodnicy raczej nie mają predyspozycji, żeby znokautować przeciwnika. Tutaj kurs to już 1.40. Z innych rzeczy, to możecie obstawić np. czy będzie wygrana na punkty, a w tym wypadku mnożniki wynoszą 2.60 i są z całą pewnością interesujące pod singla.

FAME MMA 9 kursy – zobacz pozostałe mnożniki z oferty Betclic!

Jakub “Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj “Vandal” Rdzanek typy

Faworytem niewątpliwie jest Mikołaj “Vandal” Rdzanek, który po prostu posiada lepsze predyspozycje niż Jakub “Kuba Post” Postaremczak. To ważne przy typach, ale oprócz jego zwycięstwa możemy typować w Betclic jeszcze over rund. Ta walka nie powinna się zakończyć w pierwszej rundzie, więc to ciekawa propozycja do AKO, którą można spróbować obstawić.

Jakub “Kuba Post” Postaremczak – Mikołaj “Vandal” Rdzanek bonusy

Z okazji FAME MMA 9 dobrze byłoby skorzystać z bonusów, które oferuje Betclic. Za założenie konta z kodem promocyjnym VIPFAME, otrzymacie:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 % do wygranej

Zaloguj się aby dodawać komentarze