Poznaliśmy już pierwszego półfinalistę Copa America, a o 21:00 rozpocznie się starcie Wenezueli z Argentyną. Czy Lionel Messi i spółka kolejny raz z rzędu dostaną się do najlepszej czwórki turnieju? Sprawdzamy jak wykorzystać bonusy bukmacherskie w tej rywalizacji.

Analiza meczu i kursy główne

Nic dziwnego, że w opinii bukmacherów faworytem tego spotkania jest Argentyna. Za drużyną Albicelestes przemawiają głównie nazwiska oraz lepsza kadra, ponieważ pod wpływem aktualnej formy lepiej prezentuje się ekipa Wenezueli, która nie przegrała żadnego meczu na Copa America i straciła tylko jedną bramkę.

bonusy bukmacherskie

W ofercie ForBET przy wykorzystaniu tego spotkania i obstawieniu na gości można złapać przelicznik na poziomie 1.55. Za wygraną Wenezueli bukmacher proponuje kurs – 6.20. Pachnie niespodzianką?

Argentyna nie wygrała w żadnym z trzech ostatnich meczów z tym rywalem. Dodatkowo w ostatnim sprawdzianie górą była Wenezuela, która wygrała 1:3.

Statystyki i zdarzenia dodatkowe

Wczoraj na naszym portalu pojawiła się analiza tego spotkania, więc teraz przedstawimy najciekawsze statystyki, które mogą ułatwić typowanie. Ogólnie w ostatnim czasie Wenezuela całkiem nieźle radzi sobie w pojedynkach z Albicelestes.

  • W czterech ostatnich meczach między tymi zespołami padł wynik BTTS.
  • Wenezuela nie przegrała w trzech kolejnych starciach z Argentyną.
  • Ostatnie spotkanie tych drużyn na Copa America zakończyło się triumfem Albicelestes 4:1. Wenezuela wygrała ostatnie starcie z Argentyną 1:3.
  • Wenezuela straciła jednego gola na Copa America.
  • Cztery ostatnie starcia tych drużyn to wyniki BTTS.

Jak widać, spotkania tych drużyn charakteryzują się wynikami BTTS, jednak fakty są takie, że oba zespoły na tym turnieju zanotowały tylko jeden taki rezultat w trzech rozegranych potyczkach. W związku z tym, że będzie to starcie fazy pucharowej, można zakładać defensywną grę obu drużyn. Prawdopodobnie Argentyna będzie miała większe posiadanie piłki, jednak dotychczasowe spotkania na Copa America wskazują na problemy tego zespołu. Warto rozważyć typ na brak wyniku BTTS po kursie 1.60.

BTTS (nie) – 1.60

Dla osób, które wierzą w pobudkę Argentyny ciekawie prezentuje się przelicznik na gola ze strony Lionela Messiego. W końcu, jeśli ktoś ma strzelić bramkę w tej rywalizacji, to prawdopodobnie będzie to piłkarz Barcelony. W tym turnieju uzbierał tylko jedno trafienie, jednak w tym przypadku będzie to mecz o być albo nie być. Messi lubi takie okazje.

Messi gol – 2.00.