Nie wiecie jak wykorzystać bonus powitalny od LVBET? W dzisiejszym tekście podamy kilka ciekawych wyborów ze spotkania Górnika Zabrze z Arką Gdynia. Co typować i dlaczego? O tym w tekście.

Górnik Zabrze vs Arka Gdynia – analiza meczu

Zabrzanie i Gdynianie to dwa zespoły, które są bezpośrednio zaangażowane w walkę o utrzymanie. Żadna z drużyn nie może czuć się bezpiecznie. Górnik grał całkiem nieźle w rundzie wiosennej, jak na to co prezentowali jesienią. Dzięki temu odskoczyli na granicę dwóch punktów od strefy spadkowej.

Górnik Zabrze w 30 rozegranych rywalizacjach zgromadził na swoim koncie 31 punktów. Na ten bilans złożyło się siedem wygranych, 10 remisów i 13 porażek. Z ostatnich pięciu spotkań zaliczyli tylko dwie porażki. Nie jest źle, jednak do poprawy mają grę przed własną publicznością. Przegrali w czterech kolejnych starciach na swoim obiekcie. Mimo wszystko mieli wymagających rywali – wszystkie cztery drużyny z czołówki tabeli. Perspektywy na utrzymanie w Zabrzu wzrosły, jednak to i tak wynik poniżej oczekiwań, ponieważ w poprzedniej kampanii zajęli czwartą pozycję i zagrali w eliminacjach europejskich pucharów.

Arka Gdynia równie mocno zawodzi, ponieważ do tej pory uzbierali 29 punktów. W grupie spadkowej nie ma miejsca na błędy, dlatego też motywacji po obu stronach nie zabraknie. Goście nie wygrali żadnego spotkania w LOTTO Ekstraklasie w 2019 roku, a po przerwie zimowej celowali w walką o górną ósemkę. Cóż, plany trzeba było zweryfikować, a teraz pozostaje walka o utrzymanie. Cztery z kolejnych pięciu spotkań tej drużyny zakończyło się remisem. W ten sposób ciężko będzie walczyć o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Kurs na wygraną Górnika Zabrze w tej rywalizacji wynosi – 2.30. Dla porównania remis – 3.25, a zwycięstwo gości – 2.95.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie LVBET

Arka Gdynia w dwóch ostatnich spotkaniach zaliczyła rezultaty BTTS. Dwukrotnie skończyło się remisem. Moim zdaniem w przypadku tego starcia warto rozważyć zagranie z sekcji zdarzeń specjalnych bukmachera LVBET. Znajdziemy tam typ z podpórką na gospodarzy i +1,5 gola. Bramek w tym meczu nie powinno zabraknąć, ponieważ defensywy obu zespołów nie stoją na najwyższym poziomie.

  • 1X/+1,5 gola – 1.75

Ciekawą opcją jest również zagranie na bramkowy remis. W tym przypadku można złapać kurs na poziomie 3.90. Ryzykownie, jednak patrząc po występach obu drużyn taki wynik ma prawo bytu. Arka lubi remisować w rundzie wiosennej.

  • Bramkowy remis – 3.90

Ogólnie spodziewam się tutaj typów w stronę Górnika Zabrze, który wyglądał lepiej w końcówce sezonu zasadniczego. Obstawiając zwycięstwo tego zespołu ze zwrotem w przypadku remisu można złapać kurs na poziomie 1.65.

  • 1/Remis = zwrot – 1.65

Przypominamy również, że dzisiaj do północy obowiązuje wielkanocne kombi w ofercie bukmachera LVBET, o którym informowaliśmy wczoraj.