Nie wiecie jak wykorzystać bonus powitalny od bukmachera LVBET? W dzisiejszym tekście przygotowaliśmy dla Was zapowiedź rywalizacji Lecha Poznań z Legią Warszawa. Kto wyjdzie górą z polskiego klasyku?

Lech Poznań vs Legia Warszawa – polski klasyk i bonusy

Na spotkania tych drużyn nie trzeba nikogo zapraszać. Ten mecz generuje spore zainteresowanie bez względu na miejsce w tabeli. Lech Poznań obecnie nie walczy o mistrzostwo Polski, jednak można się spodziewać sporej mobilizacji w szeregach Kolejorza. Kibice z pewnością będą wspierać swój zespół w bitwie z odwiecznym rywalem.

Legia Warszawa po zwolnieniu trenera wróciła na właściwe tory. Grupa mistrzowska dopiero się rozpoczęła, a mimo to wskoczyli już na pozycję lidera. O pozytywnej reakcji szatni na zmianę szkoleniowca najlepiej świadczą liczby. Wojskowi wygrali w czterech kolejnych starciach LOTTO Ekstraklasy. Być może przełomowym punktem na koniec kampanii okaże się zwolnienie Sa Pinto.

Można powiedzieć, że to już taki ligowy klasyk. Legia Warszawa słabo zaczyna sezon, kibice rywali liczą, że to w końcu będzie ten rok, a później przychodzi decydujący moment i czas rozstrzygnięć. Wszyscy się potykają, a Legia punktuje.

Na początek rzut oka na kursy główne, które proponuje bukmacher LVBET.

bonus powitalny bukmacher

Nic dziwnego, że faworytem tego spotkania są piłkarze z Warszawy. Kurs na wygraną aktualnego mistrza Polski i lidera tabeli wynosi dokładnie – 2.35. Dla porównania zwycięstwo gospodarzy – 3.05.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie bukmachera

Co prawda Lech Poznań wygrał ostatnie spotkanie domowe z tym rywalem 2:0, jednak wtedy trenerem Kolejorza był Adam Nawałka, a Legii Ricardo Sa Pinto. W obu obozach doszło do zmiany szkoleniowca i teraz mamy potyczkę tymczasowych „strażaków”. Patrząc na ostatnią dyspozycję Legii można zakładać, że Vuko w końcówce sezonu powalczy o swoją przyszłość, ponieważ jeśli drużyna nadal będzie tak punktować, to może zostać w roli pierwszego trenera na przyszłą kampanię.

Co ciekawego znajdziemy w ofercie bukmachera i jak wykorzystać bonus powitalny? Moim zdaniem dla odważnych ciekawie wygląda tutaj zagranie na zwycięstwo Legii. Wysoki kurs, spore prawdopodobieństwo patrząc na formę obu drużyn i nieobecność Jevtića i Gykjaera w ekipie gospodarzy.

Z drugiej strony bezpieczniejszym wyborem do kuponu AKO będzie zagranie remis = zwrot po kursie – 1.65.

2 (remis = zwrot) – 1.65

Ogólnie w ostatnich trzech meczach między tymi drużynami nie było wyniku BTTS. Legia Warszawa wygrała trzy z czterech poprzednich starć z tym rywalem. Moim zdaniem warto tutaj rozważyć zagranie z sekcji zakładów specjalnych w ofercie LVBET. Znajdziemy tam typ z podpórką na gości i -3,5 gola po kursie – 1.82

X2/-3,5 gola – 1.82

Dodajmy, że w ośmiu kolejnych starciach między tymi zespołami taka linia nie została przekroczona, a raczej nie zakładam, że Legia przegra z tak słabo dysponowanym Lechem.