W sobotę wracamy na boiska Premier League, a przed nami rywalizacja Bournemouth z Tottenhamem. Jak wykorzystać bonus od PZBuk w tym starciu?

Bournemouth vs Tottenham – typy i analiza

Pierwsze spotkanie tych drużyn było jednostronne i piłkarze Mauricio Pochettino urządzili sobie trening strzelecki. Przed rewanżem nic nie zapowiada powtórki takiego scenariusza. Po pierwsze Tottenham jest w gorszej formie, po drugiej zagrają bez Kane’a, a po trzecie mogą być zmęczeni ostatnim starciem w Lidze Mistrzów.

Zawodnicy Tottenhamu są aktualnie na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. Będzie to mecz, który otwiera kolejkę, dlatego też nie musza oglądać się na swoich rywali. Jeśli wygrają to spotkanie, to zapewnią sobie awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, ponieważ mają zdecydowanie najlepszy bilans bramkowy ze wszystkich drużyn, które grają o Top 4.

Tottenham ma niezłe liczby w meczach bezpośrednich z Bournemouth, dlatego też nie może nikogo dziwić, że Koguty są murowanym faworytem tego meczu. Mimo wszystko na wyjazdach w Premier League potrafią dziać się cuda, o czym najlepiej przekonali się piłkarze Arsenalu w tym sezonie.

Koguty są faworytem tego spotkania, co zobaczymy za chwilę w kursach głównych, jednak trzeba brać poprawkę, na fakt, że mają przed sobą rewanż w Lidze Mistrzów, a także wtorkowe starcie z White Hart Lane.

pzbukMoim zdaniem nie warto tutaj wykorzystywać bonus od PZBuka w sektorze rynków głównych. Granie na Koguty jest ryzykowne.

  • 1 – 3.85
  • 0 – 3.70
  • 2 – 1.90

Zdarzenie dodatkowe w PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie mają regularnie bardzo ciekawą ofertę zdarzeń specjalnych, która może ułatwić nam typowanie tej rywalizacji. Ogólnie ostatnie spotkania tych drużyn obfitowały w bramki. Patrząc przez pryzmat miejsca rozgrywania tego meczu, a także zmęczonych nóg Spurs można iść w stronę wyniku BTTS po kursie – 1.57.

BTTS – 1.57

W sekcji zakładów specjalnych spodobała mi się propozycja PZBuk na bramkę z obu stron i +2,5 gola. Takim schematem zakończyło się ostatnie starcie tych drużyn na Vitality Stadium. Tottenham trzy razy grał na tym obiekcie od 2015 roku. Wyniki tych spotkań to odpowiednio: 1:4, 0:0, 1:5. Jak widać, Spurs nie przegrali żadnej rywalizacji i troszeczkę sobie postrzelali. Myślę, że takie zdarzenie specjalne jest najlepszym wyborem do wykorzystania bonusu od PZBuk. Mamy tutaj kurs 1.90, więc naprawdę solidnie.

BTTS/+2,5 gola – 1.90

Heung-Min Son odpoczywał w środku tygodnia z powodu żółtych kartek w półfinale Ligi Mistrzów. Koreańczyk z pewnością będzie głodny gry, dlatego jeśli ktoś lubi ryzyko, to myślę, że można spróbować z bramką tego piłkarza po kursie – 2.50. W ostatnich meczach prezentował się bardzo dobrze.

Son gol – 2.50