W ofercie PZBuk znajdziemy wiele ciekawych propozycji na poniedziałek, ale rywalizacja w Premier League – Wolves vs Manchester United zdecydowanie najbardziej przykuwa uwagę. Jak wykorzystać bonus od bukmachera PZBuk i co warto obstawiać?

PZBuk – bonus od bukmachera na start!

Jeśli regularnie śledzicie nasze teksty na Zagranie.com. to zapewne o PZBuk bonusie wiecie już prawie wszystko. W ostatnim czasie bukmacher dokonał kolejnych zmian w ofercie powitalnej. Obecnie z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE macie dostęp do 600 PLN na start w bonusie od depozytu.

Więcej na ten temat dowiecie się z tego tekstu -> PZBuk bonus

Wolves vs Manchester United – jak wykorzystać PZBuk bonus

Zamierzacie obracać bonusem od depozytu w PZBuk podczas meczu Wolves z Manchesterem United? Cóż, przez weekend można było znaleźć kilka bardziej przewidywalnych propozycji, jednak nawet w tej rywalizacji można znaleźć coś ciekawego.

pzbuk bonus

Faworytem tego meczu jest Manchester United, co widać na podstawie kursów głównych w PZBuk. Mimo wszystko przelicznik na Wolves jest całkiem niski, co pokazuje, że bukmacher również spodziewa się ciężkiej przeprawy gości.

W trzech poprzednich starciach tych drużyn padł wynik BTTS. Co ciekawe, Wilki nie przegrały w żadnym z trzech spotkań z United w ubiegłej kampanii. O podtrzymanie dobrej passy będzie bardzo ciężko, ponieważ Czerwone Diabły są rozpędzone zwycięstwem nad Chelsea 4:0. Więcej na temat tego spotkanie znajdziecie w naszej analizie, która pojawi się na Zagranie.com dokładnie o 10:00, jednak już teraz możemy Wam powiedzieć, że spodziewamy się bramek!

Typ: BTTS