W poniedziałek oprócz Premier League gramy również na boiskach LOTTO Ekstraklasy. Przed nami starcie w dolnych rejonach tabeli, czyli Wisła Płock kontra Śląsk Wrocław. Oba zespoły są bezpośrednio zaangażowane w walkę o utrzymanie, jednak goście mają aż siedem punktów przewagi. Jak wypadnie debiut Leszka Ojrzyńskiego? Przedstawiamy najciekawsze propozycje do wykorzystania bonusu od LVBET.

Wisła Płock vs Śląsk Wrocław – typy i analiza

Występy Nafciarzy w rundzie wiosennej to jedna, wielka tragedia. W związku z tym zarząd klubu nie miał na co czekać i zwolnił kolejnego trenera w obecnej kampanii. Leszek Ojrzyński jest trzecim szkoleniowcem tego klubu w sezonie 2018/2019. Wisła Płock jest w ciężkiej sytuacji, ponieważ zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli, a do tego ma tyle samo punktów co Zagłębie Sosnowiec. Nafciarze potrafią grać w piłkę i mają wiele jakości w drużynie, jednak rzadko to pokazują. Kluczowym atutem przed dzisiejszym spotkaniem może być własny stadion, a także efekt nowej miotły.

Śląsk Wrocław w ostatniej kolejce mocno rozczarował swoich kibiców, ponieważ przed własną publicznością zremisował 0:0 w derbach z Miedzią. Wynik poniżej oczekiwań, gdyż wcześniej wygrali trzy kolejne starcia domowe. Pierwsze starcie między tymi zespołami zakończyło się wygraną Wisły Płock w stosunku 0:3. Taki wynik na tym etapie sezonu może szokować, tym bardziej, jeśli wspomnimy, że Nafciarze przy wyniku 0:0 dostali czerwoną kartkę, a i tak wypunktowali przeciwnika w delegacji.

lvbet bonus

Z kursów głównych wynika, że faworytem w rewanżu będzie Śląsk Wrocław, jednak przeliczniki są mocno zbliżone, co pokazuje, że bukmacher LVBET spodziewa się tutaj wyrównanej rywalizacji.

Opcje zdarzeń dodatkowych w LVBET

LOTTO Ekstraklasa to prawdopodobnie najbardziej nieprzewidywalne rozgrywki na świecie. Wisła Płock przegrała w trzech kolejnych meczach ligowych, a dodatkowo nie zdobyła w nich nawet jednej bramki. Na potwierdzenie powyższej tezy trzeba również przypomnieć, że w pierwszym meczu pokonali Śląsk 0:3 grając w osłabieniu od wyniku 0:0. W związku z tym myślę, że można tutaj zaryzykować i zagrać w stronę gospodarzy. Jeśli ktoś nie chce atakować kursu z rynków głównych, to bezpieczniej wygląda opcja ze zwrotem w przypadku remisu. Efekty nowej miotły w Ekstraklasie zazwyczaj przynoszą zwycięstwo drużyny, która zmieniła trenera. Przykłady Legii Warszawa i Lecha Poznań.

Wisła Płock wygra (remis = zwrot) – 1.87

Śląsk Wrocław jest zespołem, który ani razu w rundzie wiosennej nie zanotował wyniku BTTS. Mecze z działem tej drużyny kończą się underowymi rezultatami. Wisła Płock może się pochwalić podobnymi osiągnięciami. W związku z tym, że wszystkie statystyki wskazują nam tutaj na brak gola z obu stron i underek, to atakujemy zdarzenie specjalne, w którym można ciekawie wykorzystać bonus od LVBET. Osiem ostatnich meczów Śląska to wyniki -2,5 gola i bez BTTS. W trzech kolejnych starciach Nafciarzy nie było gola z obu stron, a w czterech zakończyło się underem.

1X/-3,5 gola – 1.82