Jak oglądać Move Federation w TV? Transmisja w telewizji na żywo

move federation 2 w tv

Move Federation to gala, którą możesz oglądać w internecie za pośrednictwem wielu nośników. Znamy też sposób na transmisje w telewizji z Move Federation. W tym miejscu dowiesz się, jak oglądać piłkę nożną w wydaniu celebrytów. Co trzeba zrobić, żeby obejrzeć na żywo Move Federation? Pierwsze co to wykupić PPV, bo transmisje są dodatkowo płatne.

Move 1 fortuna

Move Federation jak oglądać gale?

Uruchamiając stream z Move Federation mamy wrażenie, że próbujemy otworzyć galę freak fight. Skąd takie złudzenie? Dlatego, że działanie transmisji jest bardzo podobne. Wiele elementów pokrywa się ze sobą, dlatego nie będziesz miał problemów z uruchomieniem Move Federation, jeśli wcześniej oglądałeś m.in. FAME MMA czy High League.

Gala transmitowana jest tylko w internecie. Jak na razie żadna stacja telewizyjna nie nawiązała współpracy z Move Federation, żeby można było uruchomić transmisje live w dowolnym kanale sportowym. Move Federation obejrzysz na żywo po utworzeniu konta w specjalnym serwisie, a następnie wykupieniu kodu PPV. Bez względu na to czy będziesz oglądał na komputerze lub telefonie – musisz aktywować abonament na Move Federation. To konieczny krok, żeby uruchomić stream na żywo.

Gale Move Federation – transmisje w PPV

Tak jak na Move Federation zrobisz typy u bukmacherów, tak gala jest kodowana w systemie PPV. Przypomina to oczywiście freak fighty, które działają na podobnej zasadzie. O ile konferencje prasowe i pozostałe materiały wideo są dostępne za darmo m.in. na YouTube, o tyle transmisja jest płatna. W tym celu włodarze organizacji zastosowali klasyczny model Pay Per View. Co to oznacza? Za dostęp do wydarzenia trzeba zapłacić.

move ppv

Kod PPV aktywuje transmisje, a żeby go uzyskać powinieneś zarejestrować konto w serwisie move-federation.tv. To oficjalny portal, na którym odbywa się transmisja z gali. Gdy już będziesz dysponował kontem możesz przed wydarzeniem przejść do zakładki kup PPV, a następnie dokonać odpowiedniego przelewu. Ile kosztuje transmisja? Na ten moment cena za PPV na Move Federation wynosi 33.33 zł. Jak możesz opłacić transakcje? W tym przypadku jest opcja skorzystania z BLIK lub przelewu online.

Jak oglądać Move Federation tv?

Move Federation TV można oglądać na kilka sposobów. Pierwszy z nich to serwis move-federation.tv. To specjalnie przygotowana platforma do streamowania gali. Po wykupieniu PPV uzyskasz do niej dostęp w jakości obrazu 1080p. Co więcej – po wydarzeniu będziesz miał dostęp przez siedem dni do powtórki gali. Mecze piłki nożnej na move-federation.tv możesz oglądać za pośrednictwem komputera, a także urządzenia mobilnego.

Zgodnie z wymaganiami technicznymi podczas transmisji należy posiadać stałe łącze internetowe. W tym przypadku minimalna przepustowość wynosi 10Mbps. Musisz liczyć się z sytuacją, że jeśli twój internet zostanie przerwany to automatycznie stracisz dostęp do transmisji. Dlatego tak ważne jest zadbanie o odpowiednie łącze online.

Oglądanie Move Federation tv – transmisje na telewizorze i na SMART TV

Ja wspominaliśmy wcześniej Move Federation na ten moment nie jest dostępne za pośrednictwem żadnego kanału TV. Co więcej, federacja ta nie dysponuje aplikacją na Smart TV. Mimo to są sposoby, które pozwalają na oglądanie te wydarzenia w telewizorze. Jakie? Jeśli posiadasz telewizor z funkcją Smart to możesz zalogować się na stronę move-federation właśnie przez TV wybierając przeglądarkę internetową. To jeden ze sposobów, jak uruchomić Move Federation w swoim telewizorze.

W tym miejscu warto też wspomnieć, że federacja Move wprowadziła dedykowane aplikacje na iOS i Android. Player Move Federation pozwala za pośrednictwem aplikacji oglądać galę po zakupienie PPV. W ten sposób na urządzeniu mobilnym komfortowo aktywujesz transmisje z tego wydarzenia. Aplikację możesz pobrać za darmo w sklepie Google i App Store. Na iOS Move Federation Player zajmuje 34 MB na karcie pamięci.

move federation baner

Czy można oglądać Move Federation na telewizorze?

Zanim o telewizorze, to przypominamy, że Move Federation możesz obstawiać u polskich bukmacherów. Przykładem takiej firmy jest Fortuna, która dla nowych użytkowników oferuje kod promocyjny. Rejestrując się ze specjalnym voucherem otrzymasz bonusy od tego bukmachera, które będziesz mógł wykorzystać na typowanie Move Federation. O jakich bonifikatach mowa? Chociażby o zakładzie bez ryzyka do 600 zł, a także freebecie bez depozytu 20 zł.

W TV Move Federation obejrzysz, jeśli uruchomisz transmisje w przeglądarce Smart TV. Poza tym możesz skorzystać z narzędzia, jakim jest chromecast. Wysyła ono sygnał z twojego komputera/telefonu do telewizora. W efekcie na ekranie TV możesz odbierać, to co wyświetla się np. na twoim laptopie. W ten sposób obejrzysz Move Federation w TV. Korzystając z chromecast istotne jest to, aby wszystkie urządzenia były podpięte do tego samego internetu.

Jak oglądać Move Federation w telefonie?

W telefonie Move Federation obejrzysz na żywo za pośrednictwem dwóch aplikacji. Organizacja ta jeszcze przed pierwszą galą przygotowała playery na systemy iOS i Android. To oznacza, że jako posiadasz iPhone, Samsunga, Xiaomi czy LG bez problemu możesz pobrać aplikację Move Federation Player. Dzięki niej uruchomisz stream na żywo w swoim telefonie lub tablecie.

aplikacja move

Oglądanie gali w telefonie nie zwalnia cię jednak od wykupienia PPV. To że wybierzesz transmisje poprzez aplikacje nie oznacza, że wystarczy zainstalować Move Federation Player, żeby oglądać galę. Do tego potrzebny jest aktywny kod PPV. Możesz go wykupić wcześniej, a następnie przepisać do aplikacji lub zrobić to bezpośrednio z playera. Korzystając z telefonu łatwo opłacisz PPV na Move Federation za pośrednictwem BLIK-a.

Oglądanie transmisji Move Federation – co jeszcze warto wiedzieć?

Reasumując: galę Move Federation możesz oglądać na stronie move-federation.tv, a także w aplikacji mobilnej. Co trzeba wcześniej zrobić? Przede wszystkim musisz utworzyć konto, dzięki któremu zakupisz kod PPV. W tej chwili opłaca za transmisje wynosi 33.33 zł, ale nie jest powiedziane, że w przyszłości ta kwota nie ulegnie zmianie. Zakupu PPV możesz dokonać przy wykorzystaniu strony streamingowej lub aplikacji na Android/iOS.

Poza kodem Fortuny dodatkowo możesz też uzyskać kod promocyjny Betclic, z którym również wytypujesz wyniki meczów na Move Federation. U tego bukmachera bonusem za rejestracje jest zakład bez ryzyka do 200 zł.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze