Jak wygrać u bukmachera? To pytanie, które zadaje sobie prawie każdy typer. Rozpoczynając przygodę z zakładami większość z nas liczy na zwycięstwa – jedni mają mniejsze, a drudzy większe oczekiwania. Czy wygrane są realne? Jasne, że tak, ale żeby je osiągnąć trzeba znać mechanizm zakładów, a także wiedzieć, co zwiększa szanse. Jak grać u bukmachera żeby wygrać? Liczymy, że w tym miejscu poznasz odpowiedź!

Wygrywanie na zakładach bukmacherskich – czy to możliwe?

Duże, jak i mniejsze wygrane są możliwe, bo chyba każdy z nas zna osobę, która kiedyś trafiła kupon u bukmachera. Taki drobny przykład pokazuje, że wygrane są możliwe i nie jest tak, że jeśli wpłacisz środki na zakłady online, to ich już nigdy nie odzyskasz. Jasne – gra u bukmachera ma wiele wspólnego z losowością, ale jeśli wyrobisz w sobie odpowiednie cechy, to możesz przechylać szalę na swoją stronę.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać? Przede wszystkim nie ma co podchodzić do tej rozrywki zbyt optymistycznie. Obstawianie meczy nigdy nie powinno stać się Twoim głównym zajęciem – warto to traktować jako formę rozrywki, a nie sposób na zarobek. Ten może się pojawić, jeśli będziesz m.in. skutecznie analizował mecze i odpowiednio stawkował zakłady.

Jak wygrywać u bukmachera? 10 Porad!

💡 O tym, jak obstawiać mecze żeby wygrać, wielokrotnie pisaliśmy na naszym portalu Zagranie.com. W tym miejscu hołdujemy zasadzie, że gra na chybił-trafił nie ma sensu, a edukacja może być kluczem do sukcesu. Dlatego w poniższych poradach skupiamy się na konkretnych wytycznych, dzięki którym wygrywanie w zakładach stanie się nieco prostsze. Wbrew pozorom nie wystarczy stawianie tylko na typy dnia, żeby osiągać zyski z kuponów.

Porada 1: Korzystaj z bonusów

Bonusy bukmacherskie na start warto traktować jako przywilej, dzięki któremu możesz zdobyć środki na obstawianie zakładu. Po co inwestycja ze swojego konta, skoro można odebrać coś za darmo od bukmachera? Warto korzystać z tego rodzaju promocji, bo w ten sposób możesz powiększyć budżet na obstawianie meczy – tak działają darmowe zakłady i bonusy od depozytu. Na stronach bukmacherów znajdziemy również zakłady bez ryzyka. Tego typu oferta działa np. TOTALbet po wpisaniu na stronie operatora naszego specjalnego hasła rejestracyjnego (sprawdź artykuł: TOTALbet kod promocyjny). W ramach zakładu bez ryzyka ubezpieczysz swoje pierwsze zagranie, a więc w razie porażki odbierasz zwrot stawki i nie będziesz stratny.

Porada 2: Ustal budżet na grę

Jak obstawiać żeby wygrać? Przede wszystkim – z głową! W tym przypadku mamy na myśli umiejętne zarządzanie budżetem na zakłady. Co powinieneś zrobić? Ustalić pewną kwotę, którą możesz przeznaczyć w skali miesiąca na obstawianie meczy (bankroll). Co jeśli ją stracisz? W takiej sytuacji pod żadnym pozorem nie powinieneś sięgać po dodatkowe środki. To uczy dyscypliny finansowej, a w dłuższej perspektywie to istotny element w skutecznej i odpowiedzialnej grze u bukmachera.

Porada 3: Analizuj mecze

Zakłady bukmacherskie mogą kusić wysokimi kursami i szansą szybkiego zarobku. Wydaje się, że nie trzeba zgłębiać tematu, żeby odnosić wygrane. Nic bardziej mylnego. Granie na nos lub na chybił-trafił prędzej czy później prowadzi do bankructwa. Taka strategia jest iście hazardowa. Zdecydowanie więcej szans na ogranie bukmachera masz wtedy, kiedy analizujesz mecze i wyłapujesz niuanse, które mogą mieć wpływ na przebieg sportowej rywalizacji. Nie wiesz, jak to się robi? Zapraszamy do lektury naszych codziennych analiz, które ukazują się na Zagranie.com – znajdziesz tam zapowiedzi przeróżnych wydarzeń sportowych oraz gotowe, tworzone przez ekspertów typy dnia.

Porada 4: Wybierz swój sport/rozgrywki

Nie ma ekspertów od wszystkiego i to dotyczy również zakładów bukmacherskich. Gdzie najłatwiej wygrać pieniądze? Obstawiając ten sport, na którym się po prostu znasz. Jeśli nigdy nie oglądałeś tenisa ziemnego, to w jaki sposób możesz przeprowadzić wnikliwą analizę? Zdecydowanie polecamy grę sportów, które uprawiasz/uprawiałeś, a także które na bieżąco śledzisz. Ba, niektórzy ograniczają się tylko do wybranych rozgrywek, co dodatkowo zawęża ich pole działania i podnosi skuteczność.

Porada 5: Nie graj taśm

Długie akumulatory kuszą, bo pozwalają wygenerować wysoki kurs ogólny, co przy małej inwestycji może dać dobre profity. Warto jednak uzmysłowić sobie pewną zależność – im więcej zdarzeń umieścisz na kuponie, tym mniejsze prawdopodobieństwo tego, że zakład wejdzie. Dlatego najbardziej opłacalnymi kuponami są te pojedyncze lub akumulowane z dwoma-trzema selekcjami.

Porada 6: Nie kieruj się emocjami

Jak wygrywać w zakładach bukmacherskich? Na pewno lepiej emocje odłożyć na bok i kierować się chłodną głową. Obstawiając kupony łatwo jest się ponieść euforii, jeśli zdarzy się zwycięska seria. Wówczas można zatracić kontrolę nad budżetem. Podobnie jest przy porażkach i chęci odegrania się. Wygrasz czy przegrasz – zawsze staraj się podchodzić do tego z dystansem bez przesadnych emocji (pozytywnych, jak i negatywnych).

Porada 7: Szukaj valuebetów

Im dłużej będziesz obstawiał, tym Twoja wiedza będzie większa. W końcu warto dojść do umiejętności związanej z obstawianiem valuebetów. Na czym to polega? Na szukaniu zakładów z wartością, a więc typowaniu zdarzeń po wyższych kursach niż w istocie powinny być – wyższy kurs niż logika podpowiada zwykle wynika z niedopatrzenia bukmachera, co zaś stanowi okazję dla czujnego gracza. To narzędzie dla profesjonalistów, które w dłuższej perspektywie pozwala osiągać przewagę nad operatorami.

Porada 8: Graj u kilku bukmacherów

Dywersyfikacja budżetu na grę jest o tyle istotna, że posiadając konto u kilku bukmacherów możesz wybierać najlepsze kursy na dane wydarzenie sportowe. Co więcej, wiąże się to z odbiorem większej ilości bonusów powitalnych. Każdy bukmacher ma swoje plusy i minusy. Posiadając konto u kilku, możesz tak kierować swoją grą, żeby z każdego operatora wybierać to, co najlepsze.

Przykład? Bukmacher A ma świetną ofertę na tenis, więc właśnie u niego będziesz obstawiał Wimbledon, natomiast po jego zakończeniu, gdy będziesz miał ochotę obstawiać karcianki, przejdziesz do bukmachera B, który ma ich największy wybór. Jeszcze inny, bukmacher C, będzie idealnym wyborem podczas obstawiania rozgrywek niższego stopnia, bo oferuje specjalne promocje właśnie na nie. Rozumiesz, o co chodzi? W ten sposób nie będziesz zdany na ofertę tylko jednej firmy, u której się zarejestrowałeś. Szybko przejdziesz między kontami i postawisz dogodny zakład.

Porada 9: Nie graj va banque

Wejście all-in, a więc za całość budżetu w jakiś zakład jest wyjątkowo nieodpowiedzialne. Wówczas przy porażce tracisz cały bankroll. Naszym zdaniem gra nie jest warta świeczki, bo żaden system bukmacherski nie uwzględnia obstawiania za 100% kapitału. To dość rozpaczliwe zagranie, dlatego obstawianie va banque nosi znamiona hazardu, a na Zagranie.com promujemy odpowiedzialną grę.

Porada 10: Dołącz do społeczności

Pamiętaj, że warto być otwartym na innych i czerpać od nich inspiracje – rzecz jasna w kontekście tworzenia kuponów! Na pewno masz w swoim otoczeniu znajomych, którzy interesują się sportem i obstawianiem. Bądź z nimi w kontakcie, śledźcie razem mecze i nowinki sportowe, wymieniajcie się spostrzeżeniami. W końcu nie bez powodu wzięło się powiedzenie: co dwie głowy to nie jedna. Idealnie znajduje tutaj ono swoje zastosowanie.

Dołącz również do społeczności typerów na Facebooku – wystarczy, że w wyszukiwarce na fejsie wpiszesz “Grupa Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie”, a następnie klikniesz “Dołącz”.

Gdzie najłatwiej wygrać pieniądze? Polecamy bukmacherów

Jeśli jesteś początkujący, to do obstawiania meczy powinieneś wybrać bukmacherów z ciekawymi bonusami na start i dobrymi kursami. Kto spełnia to kryterium? Taki operatorem jest Superbet, który po rejestracji z kodem pozwala uzyskać freebet, bonus od wpłaty, zakład bez ryzyka i bonus mobile (dowiedz się więcej: Superbet kod promocyjny). Krótko mówiąc – pełen pakiet bonusów! To bukmacher ze świetnymi opiniami, co potwierdza nasz ranking zakładów sportowych. W nim Superbet od dłuższego czasu plasuje się w TOP 5 polecanych bukmacherów.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wygrywanie zakładów za pośrednictwem bonusów możliwe jest też w BETFAN. Tam również mamy kod promocyjny, który aktywuje aż trzy gratyfikacje na start. Dzięki niemu otrzymasz freebet, ale też zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Co więcej, codziennie w BETFAN oferowane są kursy w ramach Matchday Boost, które dodatkowo mogą powiększyć wygraną. To znany bukmacher, który od dłuższego czasu w naszym rankingu piastuje miejsce w TOP 3 zakładów sportowych.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kolejnym z polecanych bukmacherów jest TOTALbet. To bukmacher z prostym freebetem bez depozytu i zakładem bez ryzyka, którego nie trzeba obracać. Te dwa elementy są już same w sobie doskonałą rekomendacją, a co więcej bukmacher sprawdza się na pozostałych polach – oferuje szeroki wybór zakładów przedmeczowych i na żywo oraz posiada wysokie kursy.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FAQ

💰 Gdzie obstawiać, żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Na Zagranie początkującym typerom polecamy konto w Superbet, BETFAN i TOTALbet.

🖊️ Co na początku trzeba zrobić, żeby obstawiać mecze?

W pierwszej kolejności powinieneś wybrać bukmachera, a następnie zarejestrować u niego konto.

📚 Jakie są główne porady odnośnie wygrywania w zakładach?

Przede wszystkim należy umiejętnie analizować mecze, a także odpowiednio dobierać stawki do zakładów.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze