Jak grać w zakłady bukmacherskie żeby wygrać?

zakłady bukmacherskie

Czy wygrywanie w zakładach bukmacherskich jest możliwe? Tak, bo dobre typy w dłuższej perspektywie, a także mądre zarządzanie budżetem pozwalają ogrywać bukmacherów. To jednak nie jest prosta sprawa, a typer powinien przygotować się na mozolną drogę. Granie zakładów bukmacherskich, tak żeby wygrywać, polega na dyscyplinie, wiedzy oraz umiejętności panowania nad emocjami. Jak grać, żeby wygrywać? To często zadawanie pytanie w środowisku graczy zakładów bukmacherskich. Postanowiliśmy znaleźć odpowiedź!

Wszystkie porady bukmacherskie prezentowane w portalu zagranie.com mają na celu pomóc graczom w wygrywaniu na zakładach. W pierwszej kolejności promujemy odpowiedzialną i zrównoważoną grę. Nie stawiamy pewników, ani nie dajemy gwarancji, że zawsze będziesz wygrywał w zakładach bukmacherskich. Grę u bukmacherów możesz traktować jako rozrywkę lub sposób na okazjonalny zarobek. Jednak, żeby wygrać w zakładach bukmacherskich, trzeba stosować się do kilku najważniejszych zasad. Tylko w ten sposób sukces jest możliwy do osiągnięcia.

Jak grać w zakłady bukmacherskie, żeby wygrać? Sprawdź nasze porady:

Korzystaj z kodów promocyjnych i bonusów

Na początku przypomnimy, że nowi gracze mają okazję odebrać od bukmacherów darmową kasę na grę. W jaki sposób? Wystarczy przy rejestracji konta w STS, Fortunie, Betfan, Betclic czy eWinner użyć naszego kodu promocyjnrgo. W zamian za to otrzymasz bonus powitalny, który wiąże się z pieniędzmi od bukmachera. To pierwszy krok w drodze na wygrywaniu w zakładach. Dobre korzystanie z bonusów tj. polowanie na okazje i poprawne obracanie środków – daje ci darmowe środki na obstawianie zakładów. W ten sposób możesz wygrywać w zakładach przy wykorzystaniu darmowych pieniędzy.

Najlepsze kody promocyjne, dzięki którym otrzymasz najwięcej w bonusach to:

Analizuj mecze

Co oznacza analiza meczu? Inaczej można stwierdzić: nie graj na chybił-trafił. Chodzi o to, aby stawiać świadome typy i zakłady. Co to oznacza? Każdy mecz, który obstawiasz, musi zostać przeanalizowany. A więc przed wytypowaniem zakładu sprawdź wszystkie informacje dotyczące meczu: składy, kontuzje, pozycje w tabeli, bilans H2H, ostatnie spotkania, formę oraz informacje z szatni i wokół klubu. Najlepsi gracze dlatego wygrywają na zakładach bukmacherskich, bo do każdego typu podchodzą indywidualnie. Profesjonalny typer zawsze analizuje mecz, który obstawia. Nie pozwala on sobie na zdanie się na los, który wiadomo bywa przekorny.

mecze

Z reguły gracze zarabiający na zakładach bukmacherskich wybierają jeden lub dwa sporty, które obstawiają. To pozwala im w pełni skupić się na konkretnej dyscyplinie, by poznać jej wszystkie elementy, co bardzo ułatwia analizę i typowanie.

Wybierz system bukmacherski

Granie zakładów, by wygrywać, musi być odpowiednio zaplanowane. Strategia gry, a więc dobór dyscypliny, którą będziesz obstawiał, a także budżet powinien być wspomagany przez system bukmacherski. To zestaw narzędzi, który ułatwia typowanie, bo pozwala przewidzieć nam kilka kroków naprzód. System bukmacherski powie ci, jaką stawkę postawić na konkretny zakład, a także w razie trafionych typów – zagwarantuje zysk w dłuższej perspektywie.

Na czym polegają systemy bukmacherskie? Który wybrać system bukmacherski? Tego dowiesz się w tym artykule: https://zagranie.com/systemy-bukmacherskie/.

Wypróbuj grę różnymi systemami bukmacherskimi, a następnie porównaj swoje odczucia i zyski. Na koniec wybierz najlepszy system, który idealnie sprawdza się w twojej sytuacji i staraj się do niego stosować. To sprawi, że twoja gra będzie pewniejsza i bardziej przewidywalna. System bukmacherski nie pozwala na impulsywne ruchy w celu “odegrania się”, a to bardzo ważne, by w ten sposób chronić swój kapitał.

Graj zakłady pojedyncze, a nie kupony AKO

Czy wiesz, że od strony matematycznej zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo dają ci kupony pojedyncze? Zakłady akumulowane kuszą, ponieważ każdy dodany mecz powiększa kurs ogólny, a co za tym idzie wygraną. Robiąc AKO składające się z kilku lub kilkunastu typów już za drobną stawkę można otrzymać dobrą wygraną. W tym przypadku matematyka jest jednak nieubłagana – każdy mecz na kuponie AKO znacząco obniża szansę na wygranie całego zakładu. Znacznie częściej możesz wygrywać w zakładach, typując zdarzenia pojedyncze.

Kupony bukmacherskie

Jeśli już jednak zdecydujesz się na zakład akumulowany, to nie twórz rozbudowanych taśm, gdzie umieścisz 10-15 meczów. Dwa lub trzy typy to maksimum, jaki powinieneś obstawić na tym samym zakładzie AKO.

Graj sprawdzone typy

Sprawdzone typy pokrywają się z naszym wcześniejszym punktem dotyczącym wygrywania w zakładach bukmacherskich. Jednak w przypadku sprawdzonych typów chodzi nam o to, że w sytuacji, gdy nie masz możliwości samemu zrobienia analizy – to wybierz wiarygodne typy od graczy, którzy notują profity na obstawianiu. Gdzie znaleźć fachowe typy i analizy meczowe? Jednym z takich miejsc jest portal zagranie.com i grupa facebookowa Zagranie:

grupa

Dlaczego wspominamy o sprawdzonych typach? Dlatego że w internecie jest wiele miejsc z typami bukmacherskimi, które jednak niewiele mają wspólnego z poprawną analizą. Zachęcamy do skorzystania z typów od Zagranie, ponieważ nasze grono redakcyjne to aktywni typerzy, którzy przedstawiają aktualne zakłady wraz z analizami. Czytając zapowiedzi meczów na Zagranie, dowiesz się, co warto obstawić, poznasz kursy bukmacherskie, a także najnowsze informacje i statystyki. Dodatkowo nasi typerzy prezentują wyniki poprzednich kuponów proponowanych dla użytkowników Zagranie.

Tutaj sprawdzisz aktualne typy dnia od Zagranie.com!

Poprawiaj grę, stosując nowe rodzaje zakładów i narzędzia bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie to także teoria i nowe spostrzeżenia graczy, dlatego dobry typer musi być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Oferty bukmacherskie są coraz szersze i pojawiają się nowe zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Warto śledzić rynki i szukać ciekawych typów, które mogą dodatkowo podbić kurs. Ważną rolę w analizie oferty kursowej odgrywa pojęcie valuebet – to często typowany zakład przez profesjonalnych graczy, którzy w ten sposób próbują ogrywać bukmacherów. Na czym polega valuebet? Sprawdź: https://zagranie.com/valuebet-czyli-wartosciowy-zaklad/.

Rynek bukmacherski poszerza się także o nowe narzędzia. Już teraz typerzy mają do dyspozycji cash-out, dzięki któremu można odebrać pewną wygraną, nie czekając na wszystkie wyniki. To narzędzie bywa korzystne, jeśli ostatecznie kupon, który wypłacimy wcześniej, przegrywa, bo w ten sposób na naszym koncie ląduje wygrana. Cash out działa już u każdego bukmachera w Polsce.

Legalni bukmacherzy udostępniają także nowe funkcje np. Custom Bet, gdzie sami gracze mogą proponować zakłady, które chcą obstawiać. To idealna opcja dla typera, który wie dużo odnośnie dyscypliny sportu, a w efekcie analizy meczowej doszedł do ciekawych wniosków dotyczących zakładu. Jeśli tego, co chce obstawić, nie ma w ofercie, to może zgłosić bukmacherowi, a ten po akceptacji przygotuje kurs na takie zdarzenie. Custom Bet działa w eWinner.

Zaloguj się aby dodawać komentarze