Jagiellonia – Korona Kielce: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Jagiellonia - Korona Kielce gdzie oglądać

Jagiellonia – Korona Kielce: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotę odbędzie się kilka niezwykle ważnych dla losów tabeli pojedynków w Ekstraklasie. Jednym z nich będzie potyczka pomiędzy liderem i ekipą walczącą o utrzymanie. A jeśli chciałbyś ten mecz zobaczyć, ale nie wiesz gdzie oglądać Jagiellonia – Korona, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Jagiellonia – Korona Kielce na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Jagiellonia – Korona Kielce na żywo? Co ciekawe od kilku dobrych lat spotkania polskiej ligi dostępne są jedynie w Canal+ Sport. Oznacza to, że jeśli jesteś fanem naszej rodzimej ligi, to musisz rozważyć opcję przygotowaną przez tę telewizję. Konkretnie możesz zobaczyć opisywane widowisko w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. A pojedynek ten odbędzie się w sobotę, 11. maja o 17:30.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Jagiellonia – Korona Kielce gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Jagiellonia – Korona Kielce będzie dostępny również w sieci. Poza dostępem w TV, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć o specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Jagiellonia – Korona Kielce
Kursy na wynik 1X2 w meczu Jagiellonia - Korona
Superbet
1.62
Jagiellonia
4.20
Remis
5.25
Korona
Zagraj!

Gdzie oglądać Jagiellonia – Korona Kielce?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Jagiellonia – Korona Kielce, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach bukmacherów, np. w Betclic TV czy Superbet TV. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze