Już w tę niedzielę, rozpocznie się spotkanie pomiędzy Jagiellonia Białystok a Wisłą Płock. Mecz ten odbędzie się w ramach  25 kolejki Ekstraklasy.  Na papierze to Wisła Płock wypada znacznie lepiej niż jej przeciwnicy bowiem znajduje się na siódmym miejscu w tabeli, ale czy ta pozycja możemy im z wygraniem dzisiejszego spotkania? Istnieje spora różnica w kursach, ale trzeba pamiętać, że piłka nożna lubi zaskakiwać. Na pewno kibice, którzy zdecydują się odpalić to starcie, mogą liczyć na dobre widowisko.

ewinner, canal+ online

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, gdzie oglądać

W niedziele o godzinie 12:30 w Ekstraklasie rozpocznie kolejne spotkanie w ramach 25 kolejki. Tym razem na boisku zmierzą się ze sobą Jagiellonia Białystok i Wisła Płock. Obie drużyny znajdują się na miarę wysokich stanowiskach w tabeli, bowiem Wisła Płock plasuje się na siódmym miejscu, a Jagiellonia Białystok na 11. Kursy bukmacherskie jednak wskazują na wygraną Jagiellonii. Zapewne obie drużyny postawią sobie wysoko poprzeczkę, bowiem każda z nich będzie chciała wygrać i zdobyć trzy punkty zwiększające ich przewagę nad rywalami w tabeli.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok – Wisła Płock będzie w kilku miejscach. To spotkanie będziesz mógł obejrzeć między innymi  w Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport, a więc każdy znajdzie coś dla siebie. Warto jednak przypomnieć, że te opcje są płatne. Co wiąże się z wcześniejszym wykupem abonamentu sportowego.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, transmisja na żywo za darmo

Istnieje możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Jagiellonia Białystok – Wisła Płock. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online. Wszystko jest bardzo proste i nie musisz się jakoś specjalne starać, a dokładnie to opisujemy w tym miejscu:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  5. Wykorzystaj go na stronie Canal+
  6. Przejdź do sekcji sportowej i oglądaj mecz

Przy okazji możesz zagrać także ciekawe typy na Ekstraklasę i grając u bukmacherów zwiększ swoje emocje z oglądania!

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, transmisja online

Transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Wisła Płock będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Canal+ Online i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie!

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Jagiellonia. Według nich w tym starciu to ona ma większe szanse na zdobycie trzech punktów. 

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 maja 2022 06:18.

Zdjęcie: pressfocus

O której godzinie Jagiellonia zagra z Wisłą?

Spotkanie to zostało zaplanowane na godzinę 12:30.

Gdzie mogę obejrzeć spotkanie Jagiellonia Białystok - Wisła Płock?

Mecz będziesz mógł obejrzeć w Canal +Online

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze