Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Stal Mielec? Właśnie o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz odpowiedź. Kolejorz, obecny mistrz Polski, przyjmie dzisiaj u siebie Piasta. Naturalnie ekipa z Poznania jest faworytem, ale patrząc na jej ostatnią grę możemy zakładać, że nie będzie miała wcale tak prosto. Kto tutaj wygra?

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Stal Mielec za darmo? Od kilku tygodni nie jest to już możliwe, ponieważ eWinner nie ma już voucherów do Canal+ Sport – a to właśnie ta stacja pokaże rywalizację tych ekip. Warto o tym pamiętać, ponieważ spotkanie odpalisz tylko w C+ w TV lub w Canal+ Online.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać Lech Poznań – Piast Gliwice? Wyżej znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Jeżeli chodzi o samą transmisję w TV z tego starcia, to spotkanie Lecha z Piastem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Sama transmisja rozpocznie się z kolei już o godzinie 19:00, więc możesz jeszcze sprawdzić m.in. nasze typy na piłkę nożną.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec: transmisja i stream online za darmo

Transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Stal Mielec będzie dostępna w Canal+. Co jeszcze warto wiedzieć o tej rywalizacji? Stream online ma być dostępny na stronie Canal+, którą możesz odpalić na każdej przeglądarce, a także w aplikacjach na telefony i tablety. Jedyne o co musisz zadbać, to dostęp do stabilnego internetu.

Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok – Stal Mielec?

Mecz Jagiellonia Białystok – Stal Mielec odbędzie się na stadionie w Białymstoku, a zaplanowano go na godzinę 19:00, ale nieco wcześniej czeka nas jeszcze studio przedmeczowe. Faworytem bukmacherów zdecydowanie jest Jagiellonia, co nas nie dziwi. Ta na papierze wygląda na silniejszą ekipę, ale trzeba pamiętać, że goście także są bardzo groźni i mogą tutaj sprawić niespodziankę, zdobywając trzy punkty. Na pewno będzie to ciekawe do oglądania widowisko.
Zdjęcie: pressfocus
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze