Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław? Rywalizacja pomiędzy tymi drużynami została zaplanowana na sobotę, 30 kwietnia, na godzinę 15:00. Będzie to spotkanie w ramach 31 kolejki Ekstraklasy, a tarcie tych ekip będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, gdzie oglądać

Pierwszym dzisiejszym spotkaniem w Ekstraklasie będzie starcie Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, czyli walka o utrzymanie w wykonaniu obu ekip. Żadna z nich nie może być jeszcze pewna tego, że w kolejnym sezonie zagra w ESA, ale oczywiście gospodarze są tego znacznie bliżej. Śląsk ma zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową, podczas gdy przewaga Jagiellonii to pięć oczek. Bezpośrednie starcie tych ekip będzie więc bardzo ciekawie, dlatego sprawdź, gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław!

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Dzięki naszej współpracy z eWinner możemy Ci zaoferować obejrzenie meczu w Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Mecz będzie można również obejrzeć na dwóch kanałach Canal+:

  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław będzie do obejrzenia właśnie w Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest bardzo proste, a szczegółowo to opisujemy w specjalnie przygotowanej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław w TV, to warto zapoznać się jeszcze z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości mamy dużo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Do tego pamiętaj, że u bukmacherów możesz odebrać ciekawe zakłady bez ryzyka i grając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania!

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, szanse na zwycięstwo

Na sam koniec warto byłoby się zastanowić, która z drużyn ma większe szanse na wygraną. Naszym zdaniem gospodarze są w nieco lepszej sytuacji, ale kursy bukmacherskie wcale tego nie oddają, o czym warto pamiętać.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 20:27.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Śląsk?

Starcie tych ekip będziesz mógł odpalić w Canal+ Sport!

O której Jagiellonia zagra ze Śląskiem?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze