Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice? W pierwszej kolejce Ekstraklasy dojdzie dzisiaj do spotkania Jagiellonia – Piast, więc będzie to bardzo interesujące widowisko, które warto obejrzeć. Start sezonu dla obu ekip to ważna chwila, bo mają okazję nabić sobie punkty do tabeli i później mieć większy komfort gry, więc na pewno nie odpuszczą tej rywalizacji.

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, gdzie oglądać

W pierwszej kolejce Ekstraklasy dojdzie dzisiaj do spotkania Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice. Starcie pomiędzy tymi ekipami na papierze wygląda na bardzo interesujące i warto je będzie obejrzeć. Dlaczego tak uważamy? Ponieważ na powrót rozgrywek czekali nie tylko kibice, ale też piłkarze, którzy teraz będą chcieli się pokazać z tej lepszej strony. Jesteś ciekaw, gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice? To przeczytaj poniższy tekst!

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice będzie puszczona jedynie w Canal+ Sport. Dostęp ma każdy, kto posiada wykupiony pakiet sportowy w Canal+. Warto jednak podkreślić, że telewizja nie jest jedynym sposobem na obejrzenie tego starcia, bo dzięki bukmacherowi eWinner możesz zgarnąć voucher do Canal+ Online, gdzie obejrzysz transmisję z tego spotkania.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Całość jest bardzo prosta, a sam proces powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut. Tutaj wszystko tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANI
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Przy okazji sprawdź, jak działają transmisje live u bukmacherów, bo w najbliższym sezonie będziesz mógł u nich obejrzeć sporo meczów za darmo!

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, transmisja online

Transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. To świetne rozwiązanie np. dla osób, które są w podróży, bo jedyne czego potrzeba, to stałego internetu, który nie przerywa. Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty i dzięki temu będziesz mógł obejrzeć spotkanie Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice bez żadnego problemu.

Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, szanse na zwycięstwo

Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na to, że to Piast Gliwice jest faworytem. Warto jednak podkreślić, że Jagiellonia na pewno poszuka swoich szans, a różnica w kursach nie jest aż tak duża.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 31 lipca 2022 00:17.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Piast?

Spotkanie Jagiellonia - Piast będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Jagiellonia zagra z Piastem?

Mecz tych drużyn rozpocznie się o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze