Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Jagiellonia i Miedź w tym sezonie celują przede wszystkim w spokojne utrzymanie się i to dla nich jest celem nadrzędnym. Która z ekip się przybliży do tego i zdobędzie tutaj komplet punktów?

Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica za darmo? Transmisja z tego spotkania zostanie puszczona w Canal+ Sport i Canal+ Online. Niestety, nie da się już oglądać starć Ekstraklasy za darmo. Należy wykupić abonament na platformie Canal+ Online lub w telewizji Canal+. To jedyne, dwa wyjścia, z jakich możesz skorzystać, jeżeli chcesz odpalić rywalizację tych ekip.

Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica będzie jednym z dwóch starć, jakie tego dnia czekają nas w Ekstraklasie. Na pewno Jagiellonia jest tutaj faworytem, ale to wcale nie oznacza, że Miedź nie ma szans. Z całą pewnością bezpośrednie starcie tych ekip będzie warto obejrzeć, bo rywalizacja Jagiellonii z Miedzią może być obfita w kilka goli. Nie zapomnij, że możesz skorzystać także z transmisji online u bukmacherów i oglądać inne starcia za free.

Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica? Są to:

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport
  3. Canal+ 4K Ultra

Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica, transmisja online

Transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Jagiellonia, a różnica w kursach jest dość spora. Czy Miedzi uda się tutaj zaskoczyć i zdobyć komplet punktów?

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze