Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź: kurs 100.00 na zwycięzcę meczu!

Po okresie meczów reprezentacji, wracają rozgrywki ligowe, a co za tym idzie, również PKO BP Ekstraklasa! Bukmacher Superbet przy tej okazji zaproponował nowym graczom możliwość obstawienia zwycięzcy meczu Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź i zgarnięcia przy tej okazji 200 PLN bonusu! Wszystkie informacje i szczegóły tej akcji promocji w poniższym tekście.

baner na Jagiellonia - ŁKS Łódź

Bukmacher Superbet przy okazji powrotu rozgrywek Ekstraklasy zaproponował nowym graczom bardzo ciekawą ofertę powitalną! Teraz zakładając konto z naszym kodem promocyjnym i obstawiając poprawnie wynik meczu Jagiellonia – ŁKS Łódź zgarnąć można aż 200 PLN bonusu! W praktyce gracie zatem zakład z rynku 1X2 po kursie 100.00, a instrukcja skorzystania z takiej okazji znajduje się pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Jagiellonii Białystok lub ŁKS-u Łódź w meczu PKO BP Ekstraklasy.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 200 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Jagiellonia Białystok jest rewelacją tego sezonu i po kilku meczach rundy wiosennej wiedzie prym w rozgrywkach naszej ligi! Z kolei ŁKS jest w kompletnie odmiennej sytuacji i na ten moment zamyka ligową tabelę. Dodajmy jeszcze, że “Duma Podlasia” w obecnych rozgrywkach zwyciężyła 9 z 12 meczów o punkty przed własną publiką! Wydaje się zatem, że możliwość obstawienia jej zwycięstwa z ŁKS-em po promocyjnym kursie 100.00 jest doskonałą okazją do założenia konta w Superbet! Oczywiście możecie też pójść pod prąd i zagrać wygraną ŁKS-u!

kupon pod zasilacz Jagiellonia - ŁKS 

W artykule zostały przedstawione skrócone warunki i zasady akcji promocyjnej. W przypadku wątpliwości koniecznie sprawdź pełny regulamin promocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze