Jacek Murański — Szalony Reporter typy i kursy znajdziesz w poniższym artykule. Na wstępie trzeba jasno zaznaczyć, że w ogóle nie wiemy, czy finalnie dojdzie do walki Jacka Murańskiego z Szalonym Reporterem, ponieważ być może wcześniej wykończy go Arkadiusz Tańcula. Jedno jednak jest pewne – będzie to niesamowicie ciekawy wieczór!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Jacek Murański — Szalony Reporter typy

Jakie są ciekawe typy na walkę Jacek Murański — Szalony Reporter? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, ponieważ właśnie o tym piszemy niżej. Stary Muran najpierw ma zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, ale jeżeli do tej walki nie dojdzie, to od razu zmierzy się z Szalonym Reporterem (albo też tego nie zrobi, gdyby Tańcula wcześniej go znokautował). Jak więc widzicie, jest to dość mocno zagmatwane i jeżeli już chcecie obstawić ten pojedynek, to zróbcie to bez ryzyka w Betclic!

Jacek Murański — Szalony Reporter kursy bukmacherskie

Jakie są kursy na walkę Jacek Murański — Szalony Reporter? Te trochę faworyzują starego Murana, ale różnica jest mała i jeszcze może się to zmienić. Obecnie 60 procent osób stawia na Matyiaka, a pozostałe 40 procent na Murańskiego. Zanim sprawdzisz konkretne kursy, to zobacz też nasze inne propozycje na FAME MMA 15!

Jacek Murański — Szalony Reporter: zapowiedź walki

Jeszcze nie wiemy, czy dojdzie do walki Jacek Murański — Szalony Reporter, ponieważ wcześniej stary Muran ma wyjść do oktagonu z Tańculą i nie wiemy, jak zakończy się ten pojedynek. Należy wziąć pod uwagę także różnicę wiekową oraz kondycyjną między Reporterem, a Murańskim, która jest na korzyść tego pierwszego. Za kulisami da się jednak usłyszeć, że Tomasz Matysiak nie potrafi się bić, więc być może Murański go pokona?

Jacek Murański — Szalony Reporter: kto wygra?

Zastanawiasz się kto wygra w walce Jacek Murański — Szalony Reporter? Uważam, że jeżeli już do niej dojdzie, to górą będzie tutaj Murański. Jego determinacja powinna mu pomóc zwyciężyć, a do tego jeszcze trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż być może faktycznie Szalony Reporter nie potrafi się bić? Trzeba jasno podkreślić, że na razie są to tylko plotki, ale na pewno coś może być na rzeczy!

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky

Typy na walkę Jacek Murański — Szalony Reporter

Nasz typ na walkę Jacek Murański — Szalony Reporter to zwycięstwo pierwszego z nich. Stary Muran ma o wiele większe doświadczenie niż Szalony Reporter i pomimo tego, że niewiele pokazał w poprzednich pojedynkach, to i tak tutaj powinien zwyciężyć, ponieważ wiele argumentów przemawia właśnie za nim.

Betclic
1.90
Murański wygra

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze