Gdzie oglądać walkę Jacek Murański – Szalony Reporter? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz niżej. Ewentualnym, drugim rywalem dla starego Murana ma być Szalony Reporter. Do tego pojedynku dojdzie jedynie, gdy Tańcula zostanie znokautowany przez młodego Murańskiego.

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Jacek Murański – Szalony Reporter, gdzie oglądać?

Podczas gali FAME MMA 15 nie znamy jeszcze wszystkich walk, ponieważ nie wiemy, czy to Szalony Reporter wyjdzie do oktagonu z Murańskim, czy będzie to jednak Tańcula. Na pewno warto jednak będzie przygotować się także na ewentualne obejrzenie w oktagonie pary Murański – Szalony Reporter!

Zarejestruj się w Betclic z kodem ZAGRANIE i graj bez ryzyka zakłady na FAME MMA 15!

Jacek Murański – Szalony Reporter godzina walki

Starcie Jacek Murańki – Szalony Reporter powinno zacząć się około godziny 22:00. Nie znamy jeszcze dokładnej godziny i jeżeli ktoś chce obejrzeć tylko tę walkę, to powinien sprawdzać na bieżąco wyniki poprzednich, żeby nie przegapić tego starcia.

Jacek Murański – Szalony Reporter, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Jacek Murański – Szalony Reporter w TV? Żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale telewizyjnym, ponieważ federacja nie podpisała z nikim umowy. Można jednak przerzucić obraz na telewizor za pomocą laptopa i kabla HDMI lub funkcji chromecast w telefonie.

Jacek Murański – Szalony Reporter, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Stream z walki Jacek Murański – Szalony Reporter nie będzie dostępny za darmo do obejrzenia. Aby móc obejrzeć to starcie musisz wykupić dostęp do PPV na FAME MMA 15. Możesz to zrobić na stronie federacji, gdzie jest dedykowane miejsce.

Stream z walki Jacek Murański – Szalony Reporter

Jeżeli chcesz obejrzeć transmisję online z walki Jacka Murańskiego z Szalonym Reporterem, to musisz wykupić dostęp na stronie FAME MMA. To jedyna legalna opcja i nie ma innej możliwości, aby odpalić tę rywalizację.

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie ogladać Murański - Szalony Reporter?

Walkę Murańskiego z Reporterem będziesz mógł obejrzeć w FAME MMA.

O której Murański zagra z Szalonym Reporterem?

Murański zmierzy się z Reporterem około 22:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze