Jacek Murański – Pasut ‘Sutonator’ typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

typy na muranski - pasut

Jacek Murański – Pasut typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 16. Co-main event najbliższej gali tej federacji to walka dwóch bardzo dobrze nam znanych zawodników. Pasut to były właściciel Abstrachuje, który na polskim YouTubie jest od ponad dekady, za to Murański to znany pato-celebryta. 

baner fame mma 16

Murański – Pasut, typy na walkę

Wielką walką wieczoru FAME MMA 16 będzie starcie Jacek Murański – Pasut, a więc rywalizacja dwóch bardzo znanych influencerów. Pierwszy z nich w internecie jest już od wielu lat i w tym czasie tworzył wiele różnych projektów, w tym dobrze nam znane Abstrachuje. Z kolei Murański to były aktor i bardzo znana persona w różnych środowiskach. Na konferencjach FAME MMA nie wykazuje się jednak zbytnio inteligencją i bliżej mu do miana “pato celebryty”. Szczególnie że uczepił się niewinnego dziecka, które zaczął obrażać. Na Zagranie znajdziesz wiele ciekawych propozycji na walki FAME MMA 16, które możesz obstawić w Betclic. Wystarczy, że zarejestrujesz się z kodem ZAGRANIE u tego operatora, a następnie na jego stronie przejdziesz do zakładki związanej z FAME MMA.

Jacek Murański – Pasut, zapowiedź walki

Jak dobrze wiemy, Pasut do tej walki na FAME MMA przygotowuje się już od dłuższego czasu. Jeżeli więc szukasz ciekawych typów na Jacek Murański – Pasut, to polecamy poszukać wysokiego kursu na drugiego z nich. Były właściciel Abstrachuje ma nie tylko lepsze warunki fizyczne, ale także bilans walk. Wygrał swoje pierwsze starcie, czego Murański w oktagonie FAME MMA jeszcze nie doświadczył.

 

 

Murański – Pasut, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce Jacek Murański - Pasut
Betclic
2.75
Muranski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,35
Pasut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Jacek Murański – Pasut, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Jacek Murański – Pasut z całą pewnością warto sprawdzić, jakie są ciekawe zakłady dostępne u bukmacherów. Jeżeli chodzi o rynek 1/2, to stawiamy tutaj na Pasuta, jednak jest to opcja bez większego value, ponieważ kurs jest bardzo niski, a jednak jego rywal może mieć jedną udaną akcję i zakończyć to przed czasem. Pamiętaj, że w Betclic jest specjalny zakład bez ryzyka, z którym możesz grać aż do 200 PLN.

 

Typy na Murański – Sutonator

Jeżeli chodzi o typy na walkę Jacek Murański – Pasut, to można w ofercie Betclic znaleźć bardzo ciekawy zakład na over rund. Co przemawia za taką propozycją? Przede wszystkim fakt, że Murański jest już podstarzały i nie ma aż takiej kondycji. Z kolei Pasut nie jest doświadczonym zawodnikiem, nie ma niesamowitej siły w łapach i bardzo trudno mu będzie skończyć Murańskiego przed czasem – szczególnie że ten kontrowersyjny zawodnik ma bardzo twardą głowę. Kurs na to wynosi 1,60, co może być świetną podstawą do większego AKO. Pamiętaj, że możesz połączyć to z innymi typami na FAME MMA i w ten sposób znajdziesz AKO z podwojeniem. Na Zagranie znajdziesz pozostałe zakłady na FAME, jakie warto obstawić. typy murański - pasut betclic

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze