Jacek Murański – Maciej Wiewiórka: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Muran - Stary Wiewiór gdzie oglądać

Jacek Murański – Maciej Wiewiórka: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór na fanów freakfightów czeka gala Prime MMA 6. Emocji z pewnością nie zabraknie, a jednym z ciekawszych pojedynków będzie co-main event wydarzenia, czyli starcie Murana ze Starym Wiewiórem. Faworytem co prawda jest Murański, ale czy potwierdzi to w klatce? Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Jacek Murański – Maciej Wiewiórka, to zachęcam do lektury!

Jacek Murański – Stary Wiewiór, transmisja w TV

Każdy, kto choć raz miał styczność z transmisjami MMA w naszym kraju wie, że rzadko kiedy można oczekiwać transmisji w TV. Tym samym starcie pomiędzy Jackiem Murańskim a Maciejem Wiewiórką nie będzie dostępny w telewizji, a streamów należy szukać wyłącznie w sieci. Jeżeli chciałbyś natomiast obstawić nadchodzącą galę, a nie masz konta u bukmachera, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymasz dostęp do bonusów na zbliżające się Prime MMA 6!

Jacek “Muran” Murański – Maciej „Stary Wiewiór” Wiewiórka, transmisja za darmo

Tak jak wspomniałem nieco wyżej – transmisji z tej walki, jak i całej gali Prime MMA 6 należy szukać wyłącznie w internecie. Trzeba oczywiście pamiętać o opłaceniu pakietu dostępu do tej gali, bowiem w innym przypadku nie będziesz w stanie śledzić ani tego, ani innych potyczek z nadchodzącej gali. A w jaki sposób można to zrobić?

Muran – Stary Wiewiór, stream online

Jak opłacić PPV, aby mieć dostęp do streamu online? Tak naprawdę jest to niezwykle proste i trwa dosłownie kilka chwil. Wystarczy wejść na stronę primemma.tv i przejść przez rejestrację bądź logowanie na konto użytkownika. Następnie musisz dokonać wyboru i oczywiście wnieść opłatę. Skorzystać można z jednego z dwóch pakietów – podstawowy w cenie 34.99 PLN oraz Premium za 39.99 PLN. Poza ceną różni się jeszcze jakość obrazu, a także dostęp do większej ilości materiałów. To jednak jedyna droga, aby zobaczyć starcie Murana ze Starym Wiewiórem!

Zaloguj się aby dodawać komentarze