Jacek Murański — Tańcula typy i kursy – to wszystko znajdziesz w poniższym artykule. Już w piątek, 25.08.2022, odbędzie się 15 gala FAME MMA, gdzie będziemy świadkami m.in. pojedynku starego Murańskiego z Tańculą, o ile syn Murana wcześniej nie znokautuje Arkadiusza. Jedno jest pewne – tego dnia w oktagonie będzie gorąco!

baner-betclic-famemma-15
fot. betclic

Jacek Murański — Tańcula typy

Szukasz typów na walkę Jacek Murański — Arkadiusz Tańcula? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o nich piszemy w poniższym tekście. Co prawda nie wiemy, czy finalnie dojdzie do pojedynku tych zawodników, bo wszystko zależy od tego, jak zakończy się wcześniej walka młodego Murana z Tańculą, ale wtedy do oktagonu wejdzie Szalony Reporter. Jedno jest pewne – tego wieczoru będzie gorąco w oktagonie i warto odpalić transmisję.

Jacek Murański — Tańcula kursy bukmacherskie

Szukasz kursów bukmacherskich na walkę Jacek Murański — Arkadiusz Tańcula? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ niżej pokażemy Ci najciekawsze opcje. W ofercie Betclica znajdziesz propozycje na każdą pozycję z karty walk!

Jacek Murański — Tańcula: zapowiedź walki

Jeszcze nie wiemy, czy dojdzie do walki Jacka Murańskiego z Tańculą, ponieważ wszystko zależy od tego, jak zakończy się poprzednie starcie tego wieczoru, czyli rywalizacja Mateusza Murańskiego z Arkiem. Z całą pewnością będzie ciekawie, ale jeżeli już Tańcula wyjdzie do oktagonu, to raczej nie powinien mieć problemów z pokonaniem rywala. W końcu różnica w kondycji jest spora i wymęczony przez młodego Murana, Tańcula nie powinien mieć problemów z nadrobieniem sił. Stary Muran w poprzedniej walce w rzymskiej klatce prawie nic nie pokazał za wyjątkiem twardej głowy.

Zapowiedzi z jego strony były duże, ale skończyło się tylko na zapowiedziach, ponieważ w ruch nie poszły nawet rzekome, legendarne łokcie. Teraz wyzwanie będzie jeszcze trudniejsze i na pewno Arkadiusz Tańcula ma tutaj sporo argumentów.

Jacek Murański — Tańcula: kto wygra?

Tak, jak napisałem wyżej, bliżej mi do zdania, że to Tańcula tutaj wygra. Różnica wiekowa jest spora, a do tego motywacja po stronie Arkadiusza większa niż w przypadku Murana, który dotychczas w oktagonie zupełnie nic nie pokazał. Zanim przejdziemy do kolejnych typów, to sprawdź jeszcze nasze propozycje na FAME MMA 15!

baner-famemma-betclic-dubiel-blonsky

Typy na walkę Jacek Murański — Tańcula

Nasz typ na walkę Jacek Murański — Arkadiusz Tańcula to poniżej 3.5 rundy. Jeżeli już Tańcula ma wygrać, to na pewno będzie chciał to zrobić w pierwszych dwóch rundach, bo będzie po wyczerpanej walce z Muranem.

Betclic
2.05
Zabielski
typy na zabielski - takefun
fot. betclic

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze