Islandia – Portugalia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.06.2023

Bernardo po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Islandia – Portugalia? W trakcie eliminacji do Mistrzostw Europy mamy wiele gier, które nie wzbudzają większego zainteresowania z racji niższego poziomu poszczególnych ekip. W przypadku rywalizacji Islandii z Portugalią, emocje i wrażenia mamy jednak gwarantowane, a spotkanie to powinno być rewelacyjnym widowiskiem! Gdzie i na jakiej platformie obejrzeć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Islandia – Portugalia, transmisja na żywo w TV

Starcie Islandii z Portugalią zdecydowanie będzie jednym z najciekawszych meczów wtorkowego wieczora. Ronaldo i spółka ostatnimi czasy spisywali się fantastycznie i zdobywali masę goli, w związku z czym zdecydowanie warto zobaczyć kolejne zmagania Portugalczyków. Spotkanie z Islandią rozpocznie się 20. czerwca o godzinie 20:45 polskiego czasu, a transmisja w TV oczywiście będzie dostępna. Znajdziecie ją o wspomnianej przed chwilą porze na kanale Polsat Sport News!

Islandia – Portugalia: transmisja i stream online za darmo

Coraz częściej okazuje się, że popularnym sposobem na oglądanie meczu piłkarskiego jest wybranie transmisji internetowej, czyli streamu online. W takim przypadku mecz Islandia – Portugalia również możecie zobaczyć za pomocą komputera, czy laptopa w sieci, jednak owy stream będzie płatny. Znajdziecie go na internetowej platformie Polsat Box Go, gdzie należy wykupić specjalny pakiet i wówczas można cieszyć się emocjami związanymi z eliminacjami do Euro 2024.

Gdzie oglądać Islandia – Portugalia?

Starcie Islandii z Portugalią omówiliśmy już szerzej na naszej stronie – sprawdźcie więc typy na to spotkanie! A wracając do tematu transmisji, najlepszą opcją na zobaczenie tego spotkania na żywo i z polskim komentarzem będzie wybranie transmisji w telewizji. Przypomnę, że taka zostanie pokazana w Polsat Sport News, a więc będziemy mogli zobaczyć ją w czasie rzeczywistym i w legalny sposób! Pozostało życzyć mi wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze