Islandia – Liechtenstein: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.10.2023

Islandia - Liechtenstein gdzie oglądać

Islandia – Liechtenstein: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałkowy wieczór czekają nas kolejne emocje związane z eliminacjami do Euro 2024. W grupie J naprzeciw siebie staną drużyny zajmujące dwie ostatnie pozycje w tabeli. Oczywistym faworytem są gospodarze, którzy znajdują się dużo wyżej w rankingu FIFA. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Islandia – Liechtenstein, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Islandia – Liechtenstein na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Islandia – Liechtenstein? Na starcie warto zaznaczyć, że dostęp do transmisji z meczów eliminacyjnych posiada w naszym kraju wyłącznie Polsat Sport. Znajdziesz tam jednak tylko najciekawsze pojedynki z każdego dnia rozgrywek. Tym samym starcie pomiędzy Islandią a Liechtensteinem nie będzie dostępny w kanałach Polsatu. A starcie pomiędzy opisywanymi zespołami odbędzie się w poniedziałek, 16 października o 20:45.

Islandia – Liechtenstein gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy w przypadku braku transmisji w TV można spodziewać się streamu online Islandia – Liechtenstein? W tym wypadku również nie mam najlepszych informacji, bowiem próżno szukać tego meczu także w internecie czy u bukmacherów. Dostęp do spotkań z kwalifikacji do Euro 2024 znajdziesz wyłącznie w kanałach premium Polsatu Sport, zatem pozostaje śledzić wyłącznie pisemną relację na żywo. Natomiast jeżeli chodzi o transmisje u bukmacherów, to najlepiej rozwiniętą zakładkę live posiada STS TV czy Superbet TV.

Gdzie oglądać Islandia – Liechtenstein?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Islandia – Liechtenstein, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp do spotkań na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. Ponadto możesz liczyć na streamy z hokeja, koszykówki, siatkówki czy tenisa. Oznacza to, że każdy kibic znajdzie coś dla siebie i to zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze