Irlandia Północna – Włochy: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 15.11.2021

Insigne w meczu reprezentacji Włoch

Dotychczas w kwalifikacjach do mistrzostw świata Włosi nie radzili sobie aż tak dobrze, jak tego oczekiwano. Dzisiaj zmierzą się z Irlandią Północną i wbrew pozorom będzie to bardzo ważne spotkanie. Porażka lub remis mogą oznaczać, że Szwajcarzy przeskoczą ich w tabeli i mistrzowie Europy będą musieli grać w barażach. Czy uda się im uniknąć wpadki? Sprawdź, gdzie oglądać mecz z Irlandią Północną i zobacz, co wiemy o transmisji w TV!

Irlandia Północna – Włochy – gdzie oglądać dzisiaj?

W grupie C kwalifikacji do mistrzostw świata jest tylko pięć ekip. To oznacza, że drużyny rozegrają o dwa mecze mniej niż w kilku innych zbiorach. Taki scenariusz oznacza mniejsze pole manewru przy popełnionych błędach, a tych w wykonaniu Włochów było dość sporo. Po siedmiu kolejkach mają 15 punktów na koncie, czyli tyle samo co druga Szwajcaria. Obecnych mistrzów Europy ratuje jednak fakt, że mają lepszy bilans bramkowy. Jednak wpadka w spotkaniu z Irlandią może sprawić, że zagrają w barażach – czy uda się im tego uniknąć?

Zobacz, gdzie można obejrzeć mecz Irlandii Północnej z Włochami i sprawdź też nasze typy dnia, z którymi możesz obstawiać, zwiększając tym samym swoje emocje z oglądania.

Irlandia Północna – Włochy: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie będzie można obejrzeć mecz Irlandii Północnej z Włochami za darmo? Transmisje z tego spotkania będziesz mógł włączyć w Polsat Box Go, czyli w płatnej platformie. Jednak dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem nie musisz wykupywać od razu dostępu!

Irlandia Północna – Włochy: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Istnieje możliwość odpalenia w TV meczu Irlandii Północnej z Włochami bez płacenia od razu abonamentu. Jak to dokładnie działa i o co chodzi? Tutaj konkretna instrukcja:

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  4. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. pobierz na TV aplikację mobilną
  6. oglądaj mecz Irlandii Północnej z Włochami

polsat box voucher od fuksiarza

Irlandia Północna – Włochy: stream na żywo online

Spotkanie Irlandii z Włochami będzie pokazywane na platformie Polsat Box Go, a to oznacza, że stream online będzie dostępny na wyciągnięcie ręki. Wystarczy mieć dostęp do internetu i można oglądać w przeglądarce lub aplikacji mobilnej.

Irlandia Północna – Włochy: zapowiedź meczu

Naturalnie Włosi są faworytami w spotkaniu z Irlandią Północną. Ostatnim razem pokonali wyspiarzy 2:0, ale to wcale nie oznacza, że tym razem też im pójdzie tak dobrze. W końcu po drodze zanotowali kilka wpadek i nie są w najlepszej formie. Warto sprawdzić też typy dnia, bo razem z nimi możesz zagrać ciekawe zakłady!

Zdjęcie: SPORTPHOTO24/SIPA/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Irlandii z Włochami?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go oraz w Polsat Sport.

O której Irlandia zagra z Włochami?

Mecz Irlandii z Włochami zaplanowano na poniedziałek, 15.11.2021, na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze