Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać mecz Irlandia – Belgia, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to szczegółowo opisujemy niżej. Rywalizację tych ekip będziesz mógł odpalić m.in. w Polsat Box Go. Dlaczego warto to zrobić? Bo obie ekipy grają przyjemny do oglądania futbol, więc kibice nie powinni się nudzić. Czerwone Diabły mają też dobrą okazję do sprawdzenia nowych rozwiązań taktycznych!

Fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Irlandia – Belgia, gdzie oglądać

Już o godzinie 18:00 w towarzyskim spotkaniu Irlandia zagra z Belgią. Naturalnie to goście są ogromnymi faworytami, ale warto pamiętać, że jest to sparing, więc trudno spodziewać się tutaj gry na 100 procent możliwości. Irlandia zagra u siebie, ale raczej nie ma większych szans w tej rywalizacji. Gospodarze na papierze są po prostu słabi niż przeciwnicy i nie ma co się temu dziwić. Starcie tych ekip obejrzysz m.in. w Polsat Box Go, o czym więcej piszemy niżej.

Irlandia – Belgia, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Irlandia – Belgia będzie puszczona w Polsat Box Go oraz w Polsat Sport Premium 1. To jedyne miejsca, gdzie będziesz mógł odpalić to starcie. Warto to podkreślić, bo wiele osób szuka informacji na ten temat – start spotkania przewidziano na godzinę 18:00, co już podkreśliliśmy wyżej. Do tego czasu możesz zapoznać się z naszą ofertą opracowaną razem z Fuksiarzem.

Irlandia – Belgia, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Irlandia – Belgia? Sporo osób zastanawia się nad tym, a jest to możliwe dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsat Box Go. Jak odebrać taki voucher?

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher

Nie jesteś przekonany co do tego rozwiązania? To pamiętaj, że w Fuksiarzu z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać też specjalne bonusy na start i dzięki temu zgarniesz prezenty od bukmachera.

Irlandia – Belgia, transmisja online

Transmisja online z meczu Irlandia – Belgia będzie pokazana w Polsat Box Go w przeglądarce, a także w aplikacji na telewizor i telefon. Możliwości, aby odpalić starcie tych ekip masz więc wiele i wszystko zależy od Ciebie. Do sprawnego działania potrzebujesz jedynie szybkiego internetu.

Irlandia – Belgia, szanse na zwycięstwo

Na pytanie, gdzie oglądać mecz Irlandia – Belgia, już poznałeś odpowiedź. Teraz warto jeszcze sprawdzić, jakie są kursy na rynek 1X2, które wystawili na nie bukmacherzy. Widać po nich, że Sandecja ma nieco większe szanse, ale różnica nie jest aż tak duża.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 16:10.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Irlandia - Belgia?

Starcie Irlandii z Belgią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Irlandia zagra z Belgią?

Irlandia zagra z Belgią już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze