Inter – Milan: kurs 125.00 na wygraną wybranej drużyny w STS

milan inter bonus

Już we wtorkowy wieczór odbędzie się rywalizacja Interu z Milanem w półfinale Ligi Mistrzów UEFA. Przy okazji tego meczu STS przygotował specjalną i bardzo korzystną promocję dla nowych graczy. Na czym ona polega i jak z niej skorzystać? Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w poniższym artykule. Życzę przyjemnej lektury.

Bonus 250 PLN Liga Mistrzów

Kurs 125,00 na zwycięstwo Interu lub Milanu w półfinale Ligi Mistrzów w STS

Pojedynek pomiędzy Interem a Milanem w półfinale Ligi Mistrzów z pewnością dostarczy kibicom ogromnej ilości emocji. Wynik 2-0 dla Nerazzurrich jeszcze o niczym nie przesądza i Milan ma szanse, by odrobić straty i zameldować się w rozgrywanym w Stambule finale Champions League. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, możesz podnieść dawkę emocji do jeszcze większego poziomu i obstawić typ na wygraną Interu lub Milanu po kursie 125,00. Każdy nowy gracz, który założy konto z naszym kodem promocyjnym do STS, może zagrać swój pierwszy kupon i powalczyć o 250 PLN bonusu, obstawiając wygraną jednego lub drugiego zespołu. Jak to działa? Sprawdź:

  1. Załóż konto w STS z kodem ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  3. Zagraj kupon SOLO na wygraną Interu lub Milanu w półfinale LM
  4. Stawka kuponu = 2 PLN
  5. Jeśli trafisz, to oprócz zwykłej wygranej z kuponu otrzymasz też bonus w wysokości 250 PLN!
  6. Grasz więc po kursie 125,00 i to bez podatku!
  7. Powodzenia!
STS LM bonus 250 PLN mały banner

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS i zastanawiasz się nad jego założeniem, teraz masz świetną okazję! Kurs 125,00 jest bowiem bardzo korzystny i choć wygranych pieniędzy nie wypłacisz od razu, to otrzymany bonus możesz wykorzystać, grając dalej swoje typy całkowicie za darmo. Zachęcam zatem do skorzystania z promocji i podjęcia walki o 250 PLN bonusu. Życzę powodzenia!

Jeśli chcesz poznać szczegółowe warunki tej akcji promocyjnej, przeczytaj jej regulamin.

Obrazek w tle: fot. Insidefoto/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze