Inter – Atalanta: kurs 150.00 za dowolny zakład!

Lautaro Martinez

Sobotni mecz 37. kolejki Serie A pomiędzy Interem a Atalantą zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie on też okazją, by otrzymać wysoki bonus, ponieważ specjalną promocję na ten mecz przygotował dla nowych graczy bukmacher Superbet. Co to za oferta i jak z niej skorzystać? Wszystkiego dowiesz się, czytając poniższy artykuł. Życzę przyjemnej lektury!

300 PLN bonusu na dowolny typ na mecz Inter – Atalanta w Superbet

Zarejestruj się w Superbet z linku

  1. Wpisz kod ZAGRANIE
  2. Dokonaj depozytu i jako pierwszy kupon zagraj singla
  3. Musi się na nim znajdować typ z meczu Inter – Atalanta lub innego starcia 37. kolejki Serie A
  4. Obowiązuje wyłącznie oferta prematch
  5. Stawka kuponu = 2 PLN
  6. W ramach nagrody otrzymasz 300 PLN w formie bonusu
  7. Bonus zostanie przyznany bez względu na to czy kupon wszedł, czy też nie

Bukmacher Superbet przy okazji meczu pomiędzy Interem a Atalantą rozgrywanego w 37. kolejce Serie A przygotował niezwykle atrakcyjną promocję skierowaną do nowych graczy. Każdy, kto nie ma jeszcze konta u tego operatora i założy konto z użyciem naszego kodu promocyjnego, ma szansę zagrać typ po kursie 150,00 i zgarnąć aż 300 PLN bonusu! Wystarczy obstawić dowolny zakład związany z sobotnim meczem Interu z Atalantą.

Promocja ta jest niebywale korzystna, ponieważ otrzymanie bonusu jest tutaj pewne, a warunki wzięcia udziału w akcji są proste i łatwe do wykonania. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, skorzystaj z tej promocji i odbierz 300 PLN bonusu już teraz. Tak wysoki bonus z pewnością posłuży Ci w dalszej zabawie w typowanie meczów. Powodzenia!

Superbet multiboost banner pod lead

Obrazek w tle: fot. SPP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze