Inter – Al-Nassr: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.07.2023

Cristiano Ronaldo podczas meczu

Gdzie oglądać Inter – Al-Nassr? Zespół Cristiano Ronaldo, a więc arabski Al-Nassr podczas tego lata toczy wiele meczów przeciwko czołowym ekipom z Europy. Rezultaty tych spotkań są bardzo różne, jednak same mecze zwykle obfitują w ciekawe akcje i bramki. Tym razem Al-Nassr zmierzy się z Interem Mediolan, a my w poniższym tekście poinformujemy gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo. Zapraszam do lektury.

Inter – Al-Nassr, transmisja na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, arabski Al-Nassr w ostatnich dniach wielokrotnie mierzył się z europejskimi potęgami. Spotkania z Benficą, czy PSG były bardzo ciekawe i oczywiście mogliśmy oglądać podczas nich największe gwiazdy tego zespołu. Tym razem reprezentant Arabii zmierzy się z Interem, który dopiero zaczyna przygotowania do najbliższej kampanii. Spotkanie to wzbudza spore zainteresowanie, a transmisja w TV zostanie pokazana w Polsat Sport Extra.

Inter – Al-Nassr: transmisja i stream online za darmo

Sam mecz rozpocznie się o dość niestandardowej godzinie dla polskich kibiców, jednak w przypadku meczów przedsezonowych jest to zjawisko dość powszechne. Samo starcie rozpocznie się bowiem 27. lipca 2023 roku o godzinie 12:20. Śledzić je będzie można także w Internecie, a dokładniej w serwisie Polsat Box Go. Niestety dostęp do tej usługi nie jest darmowy. Warto jednak rzucić okiem na kursy wystawione przez bukmacherów, które to wyglądają w ten sposób:

Gdzie oglądać Inter – Al-Nassr?

Wychodzi więc na to, że mecz Inter Mediolan – Al-Nassr będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i za sprawą streamu online w Polsat Box Go. W obu przypadkach będziemy mieli dostęp do polskiego komentarzu i transmisji w jakości HD. W przypadku sparingów nie zawsze jest to regułą, zatem na pewno warto będzie skorzystać z dostępnych opcji i zobaczyć ten mecz towarzyski na żywo. Wielu emocji i jak najlepszych wrażeń!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze